BRANŻE
ID:241341

Zbieracz Zamówień (Holandia)

Opis firmy:

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zbieracz Zamówień
Miejsce: Apeldoorn
Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

WARUNKI ZATRUDNIENIA
  •  Stawka -  10,27 €
  •  Pewne godziny pracy
  •  Możliwość robienia nadgodzin
  •  Praca na dwie zmiany
  •  Dodatki godzinowe
  •  Gwarantowany dodatek wakacyjny - 8% dochodów brutto
  •  Rezerwa na poczet urlopu - 10,43 % dochodów brutto
  •  Pakiet pracowniczy (zakwaterowanie, dojazd do/z pracy, ubezpieczenie oraz odzież ochronna do pracy)
  •  Stały dostęp do paska wypłat i planu pracy dzięki aplikacji MyOTTO
  •  Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO
WYMAGANIA
  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin
  • Motywacja do pracy
  • Znajomość języka angielskiego
OPIS STANOWISKA
  • Zbieranie zamówień z użyciem skanera ręcznego
  • Pakowanie zamówień dla klientów
  • Kontrola jakości pakowanych produktów
INFORMACJE O FIRMIE

Nasz klient zajmuje się elektroniczno-technicznym handlem na terenie całej Holandii, poczynając od małych świateł rowerowych po duże sygnalizacje świetlne. Nasi pracownicy natomiast odpowiedzialni są za pakowanie produktów przy taśmie bądź zbieranie zamówień.

Dane kontaktowe:

Zainteresowane osoby prosimy o zaaplikowanie na niniejszą ofertę pracy, klikając w przycisk APLIKUJ pod ogłoszeniem

Do przesyłanych aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.