zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Poznaj nas
Mondelez International jest wiodącą firmą w branży spożywczej i światowym producentem przekąsek. Działamy w ponad 150 krajach, zatrudniając ponad 80 000 osób. Zapewne znasz większość naszych marek, takich jak Milka, Oreo, Delicje, Prince Polo, belVita, Halls, czy Lubisie. Kluczem do naszego sukcesu są wspaniali ludzie i kultowe marki. Dołącz do nas i wspólnie wyznaczajmy globalne trendy, poprzez oferowanie odpowiedniej przekąski na odpowiednią chwilę, wyprodukowanej w odpowiedni sposób.
Mondelez w Polsce

Na polskim rynku działamy od 1992 roku, zatrudniając ponad 4 600 osób we wszystkich lokalizacjach, począwszy od terenowych sił sprzedaży, biura w Warszawie, globalnego Centrum Badań i Rozwoju we Wrocławiu, po 7 zakładów produkcyjnych.

Trzy z nich zajmują się produkcją wyrobów czekoladowych, są to fabryki w Jankowicach, Bielanach Wrocławskich i Skarbimierzu. W Skarbimierzu dodatkowo zlokalizowana jest fabryka gum do żucia i cukierków. Kolejne trzy fabryki - w Jarosławiu, Cieszynie i Płońsku - produkują ciastka i wafle.
CO NAS WYRÓŻNIA?

Kultowe marki

Tworzymy marki uwielbiane przez konsumentów na całym świecie. Nie ustajemy w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań, by w dynamicznie zmieniającym się świecie dostarczać ludziom odpowiednich przekąsek. Działamy efektywnie i odpowiedzialnie. I jesteśmy z tego dumni. Dołącz do nas i wspólnie z nami twórz przyszłość  kultowych marek takich jak Milka, Oreo czy Prince Polo.

Śmiałe działania

Wspieramy naszych pracowników w ciągłym rozwoju, który jest dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości. U nas możesz awansować w ramach swojej funkcji, rozwijać się horyzontalnie w różnych działach, brać udział w wyjątkowych projektach a także rozwijać się w innym kraju. Wspólnie podejmujemy śmiałe działania i sprawiamy, że niemożliwe staje się możliwe.

Jesteśmy globalnie lokalni

Wykorzystujemy zasięg i skalę naszego biznesu by mieć pozytywny wpływ na otoczenie. DziałaMY globalnie i lokalnie: inicjujemy programy zrównoważonego rozwoju upraw kakaowca czy zboża, które są podstawowymi składnikami naszych produktów, a nasi pracownicy angażują się w wolontariat pracowniczy na rzecz lokalnych społeczności. Dzięki akcjom charytatywnym, które są na stałe wpisane w naszą codzienność nie tylko pomagamy ale także integrujemy się i rozwijamy!

Nasze kolory

Patrzymy na świat z wielu perspektyw, a różnorodność jest naszą siłą. Daj się poznać i wspólnie z nami decyduj o przyszłości Mondelez International. 
CO MÓWIĄ O NAS NASI PRACOWNICY?

FB dlaMaturzysty.pl reklama