BRANŻE
ID:281008

Technik utrzymania ruchu (m/k)

Numer referencyjny: a0tbI000000ZLETQA4

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Dzierżoniów

Data publikacji: 2024-03-20

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres zadań:
  • przegląd, konserwacja, naprawa parku maszynowego,
  • reagowanie na zgłoszenia o awariach maszyn w zakładzie,
  • systemowa obsługa zgłoszeń,
  • praca w systemie 3 zmianowym.

Wymagania:
  • znajomość zasad czytania rysunków technicznych – realna umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych z ich praktycznym wykorzystaniem,
  • doświadczenie w naprawie i konserwacji parku maszynowego - kandydat powinien mieć doświadczenie w naprawie i konserwacji różnych typów maszyn,
  • znajomość i praktyczna umiejętność wykorzystania wiedzy z zakresy elektryki, mechaniki, pneumatyki, automatyki poparta doświadczeniem,
  • umiejętność diagnozowania problemów w parku maszynowym i podawanie propozycji ich rozwiązań,
  • znajomość zasad bezpieczeństwa (świadomość BHP),
  • uprawnienia SEP w szczególności elektryczne, UDT- wózki, suwnice-mile widziane.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą naszego Klienta,
  • konkurencyjne wynagrodzenie, premie roczne,
  • rozbudowany system socjalny,
  • dofinansowanie karty MULTISPORT,
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego połączonego z opieką medyczną,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • pracowniczy program emerytalny (PPE),
  • możliwość zrobienia/odnowienia uprawnień,
  • przerwę 30 - minutowa wliczana do czasu pracy,
  • dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku,
  • rozwój zawodowy i możliwość awansu.

przegląd, konserwacja, naprawa parku maszynowego,
reagowanie na zgłoszenia o awariach maszyn w zakładzie,
systemowa obsługa zgłoszeń,
praca w systemie 3 zmianowym.

Wymagania:

znajomość zasad czytania rysunków technicznych – realna umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych z ich praktycznym wykorzystaniem,
doświadczenie w naprawie i konserwacji parku maszynowego - kandydat powinien mieć doświadczenie w naprawie i konserwacji różnych typów maszyn,
znajomość i praktyczna umiejętność wykorzystania wiedzy z zakresy elektryki, mechaniki, pneumatyki, automatyki poparta doświadczeniem,
umiejętność diagnozowania problemów w parku maszynowym i podawanie propozycji ich rozwiązań,
znajomość zasad bezpieczeństwa (świadomość BHP),
uprawnienia SEP w szczególności elektryczne, UDT- wózki, suwnice-mile widziane.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
umowę o pracę bezpośrednio z firmą naszego Klienta,
konkurencyjne wynagrodzenie, premie roczne,
rozbudowany system socjalny,
dofinansowanie karty MULTISPORT,
dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego połączonego z opieką medyczną,
dofinansowanie do posiłków,
pracowniczy program emerytalny (PPE),
możliwość zrobienia/odnowienia uprawnień,
przerwę 30 - minutowa wliczana do czasu pracy,
dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku,
rozwój zawodowy i możliwość awansu.