zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Media Experttel. +48600600600

Poznaj Nas

HISTORIA MEDIA EXPERT

Marka Media Expert działa na polskim rynku od 2002 roku. Realizowana na przestrzeni ostatnich lat strategia rozwoju, ściśle dopasowana do specyfiki rynku i oczekiwań klientów sprawiła, że jesteśmy dziś obecni w aż 370 polskich miastach,
a łączna liczba 460 elektromarketów czyni nas największą siecią RTV/AGD/Multimedia w naszym kraju.

Chcemy dostarczać Polakom innowacyjne rozwiązania i rozwijać w nich pasję do nowoczesnych technologii. Dbamy zatem o to, by nasi Klienci mogli korzystać z bogatej oferty produktów segmentu RTV i AGD, a także laptopów, tabletów, smartfonów i sprzętu fotograficznego. W wybranych elektromarketach dostępne są również rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do pielęgnacji ogrodów. Ponadto, jesteśmy aktywni w sprzedaży poprzez kanał internetowy. Od 2012 roku, sklep www.mediaexpert.pl jest regularnie notowany wśród najpopularniejszych witryn w kategorii E-commerce w Polsce według badania Megapanel PBI/Gemius.

Obecnie sieć zatrudnia ok. 7,5 tys. pracowników. Zgromadzone przez lata doświadczenia pozwoliły nam wypracować rozwiązania, dzięki którym nie tylko tworzymy przyjazne miejsca pracy, ale staramy się by były one również okazją do budowania życzliwych relacji, otwartości na świat i potrzeby drugiego człowieka,
a także rozwijania swoich pozazawodowych zainteresowań.

Zapraszamy do aplikowania na wakaty wszystkich tych, którzy poszukują pracy w renomowanej firmie, gwarantującej poczucie stabilizacji i przejrzyste warunki zatrudnienia na umowę o pracę. Dołącz do społeczności Media Expert, w której można realizować swoje ambicje zawodowe oraz rozwijać i dzielić się swoimi pasjami.  


Zapraszamy do współpracy!


Nasza kadra

Jesteśmy zespołem stawiającym na rozwój – zarówno w zakresie kompetencji zawodowych, jak i życia prywatnego. Zdecydowana większość kadry zajmującej dziś najbardziej eksponowane funkcje w sieci, swoje pierwsze kroki w zawodowej karierze stawiała właśnie w Media Expert! Tworzymy przyjazne miejsca pracy, a także warunki zapewniające satysfakcjonujący rozwój dla tych, którzy mają największe aspiracje i chcą odnosić sukcesy w codziennej pracy. Poprzez Kuźnię Talentów, czyli specjalny program szkoleń menadżerskich, uwalniamy potencjał i zaangażowanie naszych pracowników oraz budujemy najlepsze perspektywy ich rozwoju.

To, co wspólnie osiągniemy, zależy przede wszystkim od Ciebie i Twojej konsekwencji w realizowaniu zawodowych marzeń. Kariera w Media Expert to nie tylko przestrzenie związane z obsługą Klienta w elektromarketach. To również setki stanowisk w centrali sieci, od działu handlowego, po dział szkoleń, zarządzanie nieruchomościami i marketing. Wyzwań jest wiele i tylko od Ciebie zależy, w którym z obszarów osiągniesz swój sukces!


Społeczność Media Expert

Szansa! Wsparcie! Rzetelna praca! To wartości, którymi kierujemy się w Media Expert. Rozpoczynając pracę, zostaniesz przez nas przygotowany do swobodnej i efektywnej realizacji zadań. Przejdziesz cykl szkoleń produktowych i kompetencyjnych, dzięki którym zdobędziesz wiedzę i kwalifikacje niezbędne do osiągania sukcesów na wszystkich etapach rozwoju zawodowego. Każdego dnia będziesz mógł liczyć również na wsparcie ze strony managerów oraz koleżanek i kolegów z Twojego miejsca pracy.

W Media Expert pomagamy i uczymy pomagać. Prowadzimy liczne projekty charytatywne i aktywnie promujemy w Polsce ideę wolontariatu pracowniczego. Przez to jesteśmy również wobec siebie bardziej otwarci, solidarni i budujemy serdeczne relacje. Działania charytatywne koordynuje funkcjonująca przy sieci Media Expert Fundacja „Włącz się!”. Co ważne, Fundacja wspiera również pracowników i ich rodziny, którzy zostali pokrzywdzeni przez los lub znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.


FB dlaMaturzysty.pl reklama