BRANŻE
ID:242314

Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej i koordynacji szkoleń

Firma: Calculatic Group Maciej Wienke

Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie

Data publikacji: 2018-08-28

Branża: Obsługa klienta / Call Center, Obsługa klienta Sprzedaż Telekomunikacja, Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Godziny pracy:

  • poniedziałek:8 - 16
  • wtorek:8 - 16
  • środa:8 - 16
  • czwartek:8 - 16
  • piątek:8 - 16

Opis firmy:

Excellent zajmuje się sprzedażą, organizacją i prowadzeniem szkoleń dla klientów biznesów z obsługi programów pakietu Microsoft Office, w szczególności z programu Microsoft Excel. Rozszerzamy naszą działalność o szkolenia biznesowe (sprzedażowe, menadżerskie). Oto strony internetowe:

www.calculatic.pl/excellent

www.intellect-group.pl

Opis stanowiska:

W związku z otwarciem nowej gałęzi działalności, firma Excellent szuka osoby na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży telefonicznej i obsługi klienta.

Poszukiwana jest osoba do sprzedaży telefonicznej oraz organizacji i koordynowania szkoleń miękkich (www.intellect-group.pl). Excellent jest małą firmą (na podobnym stanowisku pracują obecnie 3 inne osoby), więc praca nie ma charakteru call center - stawiamy na jakość wykonywanej pracy, a nie na ilość wykonanych telefonów.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pozyskiwanie klientów oraz ich obsługa drogą telefoniczną oraz mailową (na podstawie otrzymanej bazy klientów).
  • Poszerzanie i administrowanie bazą klientów.
  • organizacja i koordynowanie szkoleń (ustalanie terminów, kontakt z trenerami przeprowadzającymi szkolenie, wysyłka materiałów szkoleniowych, poszkoleniowy kontakt z klientem)

Oczekujemy:

  • Dobra umiejętność komunikowania się, argumentacji i nawiązywania relacji.
  • Staranność i dokładność w pracy.
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela.
  • Doświadczenie w obsłudze klienta, sprzedaży telefonicznej jest mile widziane, ale nie jest wymagane.

Oferujemy:

  • Praca na pełen etat, na umowę zlecenie.
  • Wynagrodzenie oparte o część stałą oraz jasny system premiowy.
  • Szkolenia z obsługi programów komputerowych, m.in. z MS Excel – możliwość zdobycia bardzo dużo użytecznej i praktycznej wiedzy w tym zakresie (również jeżeli chodzi o programowanie w VBA).
  • Praca w miłym, młodym zespole.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta od doświadczonych współpracowników.
  • Możliwość kreatywnego współtworzenia strategii sprzedażowych.
  • Możliwość dopasowania godzin pracy w rozsądnych granicach.