BRANŻE
ID:280853

Pomocnik drukarza (k/m)

Numer referencyjny: a0t6N000009OMaOQAW

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Ożarów Mazowiecki

Data publikacji: 2024-03-11

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca dodatkowa

Aktualnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
  • kompletowanie narzędzi i oprzyrządowania niezbędnych do realizacji kolejnych zleceń na maszynie,
  • wykonywanie czynności pomocniczych związanych z przygotowaniem maszyny do druku oraz drukowaniem,
  • dbanie o czystość maszyn,
  • zabezpieczanie materiałów do druku po skończonym zleceniu.

Wymagania:
  • otwartość do poznania procesu produkcyjnego oraz nauki obowiązków na stanowisku,
  • chęć do pracy, gotowość do pracy fizycznej.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • stawkę godzinową w wysokości 30 zł/h brutto,
  • pracę w systemie 3-zmianowym (od poniedziałku do piątku),
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach organizacyjnych.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:

kompletowanie narzędzi i oprzyrządowania niezbędnych do realizacji kolejnych zleceń na maszynie,
wykonywanie czynności pomocniczych związanych z przygotowaniem maszyny do druku oraz drukowaniem,
dbanie o czystość maszyn,
zabezpieczanie materiałów do druku po skończonym zleceniu.

Wymagania:

otwartość do poznania procesu produkcyjnego oraz nauki obowiązków na stanowisku,
chęć do pracy, gotowość do pracy fizycznej.

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
stawkę godzinową w wysokości 30 zł/h brutto,
pracę w systemie 3-zmianowym (od poniedziałku do piątku),
możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach organizacyjnych.