BRANŻE
ID:253958

Operator maszyn (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000sNh39QAC

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Podłęże, Niepołomice

Obowiązki:
  • obsługa maszyn drukarskich,
  • regulacja i monitorowanie parametrów produkcji,
  • sprawdzanie jakości produktów i przestrzeganie procedur jakości,
  • systematyczna regulacja, konserwacja maszyn.
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe mechaniczne (mile widziane poligraficzne lub techniczne),
  • doświadczenie w samodzielnej obsłudze maszyn,
  • mile widziane doświadczenie w druku technologii UV,
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie.
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej i renomowanej firmie branży poligraficznej,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Informacje na temat rekrutacji pod numerem telefonu +48 728 334 850.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:obsługa maszyn drukarskich,
regulacja i monitorowanie parametrów produkcji,
sprawdzanie jakości produktów i przestrzeganie procedur jakości,
systematyczna regulacja, konserwacja maszyn.

Wymagania:wykształcenie zawodowe mechaniczne (mile widziane poligraficzne lub techniczne),
doświadczenie w samodzielnej obsłudze maszyn,
mile widziane doświadczenie w druku technologii UV,
samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
gotowość do pracy w systemie zmianowym,
umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie.

Oferujemy:pracę w stabilnej i renomowanej firmie branży poligraficznej,
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.