BRANŻE
ID:241200

Operator maszyn CNC

Numer referencyjny: a0t5800000Oae2UAAR

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. śląskie, Bielsko-Biała

Data publikacji: 2018-07-02

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Obowiązki:
  • czynności produkcyjne,
  • obsługa maszyn CNC,
  • dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki,
  • praca z rysunkiem technicznym.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne mile widziane,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, nie jest konieczne.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • pracę zmianową - 2 lub 3 zmiany,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (od 17 zł brutto godz),
  • nagrody roczne (8,5% z wynagrodzenia, wypłacane kwartalnie), premie absencyjne (do 300 zł co 3 miesiące),
  • kartę Multi Sport (dofinansowana przez pracodawcę),
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia,
  • dogodny dojazd komunikacją miejską MZK (linie nr 10, 20) lub JM BUS (bus pracowniczy z Żywca).

Obowiązki:czynności produkcyjne,
obsługa maszyn CNC,
dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki,
praca z rysunkiem technicznym.

Wymagania:wykształcenie techniczne mile widziane,
umiejętność czytania rysunku technicznego,
mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, nie jest konieczne.

Oferujemy:zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
pracę zmianową - 2 lub 3 zmiany,
możliwość zdobycia doświadczenia,
atrakcyjne wynagrodzenie (od 17 zł brutto godz),
nagrody roczne (8,5% z wynagrodzenia, wypłacane kwartalnie), premie absencyjne (do 300 zł co 3 miesiące),
kartę Multi Sport (dofinansowana przez pracodawcę),
możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia,
dogodny dojazd komunikacją miejską MZK (linie nr 10, 20) lub JM BUS (bus pracowniczy z Żywca).