BRANŻE
ID:281051

Młodszy specjalista ds. transportu (k/m)

Numer referencyjny: a0tbI000000eyQZQAY

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:
  • optymalizowanie dostaw klienckich, łączenie dostaw niepełno pojazdowych w pełne samochody (FTL – Full Truck Load),
  • zapewnienie dostaw LTL we współpracy z magazynami zewnętrznymi,
  • rozwiązywanie bieżących problemów transportowych z przewoźnikami, koordynatorami magazynów zewnętrznych oraz Fabryk ŻZ,
  • efektywna współpraca z pozostałymi działami w firmie,
  • oferta dot. wsparcia sezonowego w okresie: 01.04.2024-31.08.2024.

Szukamy osoby:
  • samodzielnej i systematycznej w wykonywaniu działań,
  • z umiejętnością obsługi komputera, pakiety MS Office (Excel, Word),
  • chętnej do pracy i rozwoju na danym stanowisku,
  • znajomość SAP (mile widziana).

Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • benefity (prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe),
  • zdobycie cennego doświadczenia.

Osoby zainteresowane ofertą pracy, prosimy o załączanie CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Zadania:

optymalizowanie dostaw klienckich, łączenie dostaw niepełno pojazdowych w pełne samochody (FTL – Full Truck Load),
zapewnienie dostaw LTL we współpracy z magazynami zewnętrznymi,
rozwiązywanie bieżących problemów transportowych z przewoźnikami, koordynatorami magazynów zewnętrznych oraz Fabryk ŻZ,
efektywna współpraca z pozostałymi działami w firmie,
oferta dot. wsparcia sezonowego w okresie: 01.04.2024-31.08.2024.

samodzielnej i systematycznej w wykonywaniu działań,
z umiejętnością obsługi komputera, pakiety MS Office (Excel, Word),
chętnej do pracy i rozwoju na danym stanowisku,
znajomość SAP (mile widziana).

Oferujemy:

umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
benefity (prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe),