BRANŻE
ID:278141

Młodszy automatyk/Automatyk utrzymania ruchu (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000009LMg7QAG

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
  • zapoznawanie się z dokumentacją techniczną urządzeń i maszyn,
  • analizowanie i usuwanie awarii maszyn,
  • wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn,
  • dokonywanie bieżących kontroli i oceny stanu technicznego maszyn,
  • wsparcie zespołu UR w rozwiązywaniu problemów technicznych.

Oczekiwania:
  • wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: automatyka, robotyka, mechatronika, elektromechanika itp.
  • umiejętność diagnozowania maszyn przemysłowych oraz analizowania przyczyn awarii,
  • doświadczenie w pracy z automatyką przemysłową,
  • znajomość sterowników PLC, mile widziane Siemens,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Mile widziane:
  • uprawnienia SEP E1 do 1Kv.

Oferujemy:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy podpisaną bezpośrednio z firmą naszego Klienta,
  • interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego (system szkoleń),
  • pracę w partnerskiej atmosferze,
  • możliwość pracy z nowoczesnymi narzędziami/technologiami,
  • pakiet premiowy,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • atrakcyjny pakiet medyczny,
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • dofinansowanie do wczasów,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:

zapoznawanie się z dokumentacją techniczną urządzeń i maszyn,
analizowanie i usuwanie awarii maszyn,
wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn,
dokonywanie bieżących kontroli i oceny stanu technicznego maszyn,
wsparcie zespołu UR w rozwiązywaniu problemów technicznych.

wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: automatyka, robotyka, mechatronika, elektromechanika itp.
umiejętność diagnozowania maszyn przemysłowych oraz analizowania przyczyn awarii,
doświadczenie w pracy z automatyką przemysłową,
znajomość sterowników PLC, mile widziane Siemens,
gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

uprawnienia SEP E1 do 1Kv.

Oferujemy:

umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy podpisaną bezpośrednio z firmą naszego Klienta,
interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
możliwość rozwoju zawodowego (system szkoleń),
pracę w partnerskiej atmosferze,
możliwość pracy z nowoczesnymi narzędziami/technologiami,
pakiet premiowy,
możliwość wdrażania własnych pomysłów,
atrakcyjny pakiet medyczny,
dofinansowanie do karty sportowej,
dofinansowanie do wczasów,
atrakcyjny pakiet socjalny,
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.