BRANŻE
ID:278899

Mistrz działu produkcji i pakowania (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000009Mj2oQAC

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Kielce, Jędrzejów, Pińczów

Data publikacji: 2023-11-03

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • koordynowanie pracy podległego zespołu osób w dziale utrzymania ruchu (wyznaczanie zadań, rozliczanie z postępów realizacji zadań, motywowanie zespołu itp.),
  • planowanie i organizowanie procesu oraz kontrola jakości produktów,
  • udział w doskonaleniu procesów i jakości produktów,
  • nadzorowanie procesów pakowania i korekcji profili wyrobów gotowych,
  • kontrola prawidłowości pracy maszyn i linii,
  • wprowadzanie usprawnień zwiększających efektywność produkcji.

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne - mile widziane z zakresu mechaniki i budowy maszyn, mechatroniki, automatyki,
  • doświadczenie nas podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym min. 3 lata ( warunek konieczny),
  • umiejętność zarządzania produkcją,
  • umiejętność rozwiązywania problemów technologicznych,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • doświadczenie w zarządzaniu grupą osób ( delegowanie zadań i koordynowanie pracy),
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia i duże możliwości negocjacyjne,
  • pracę w globalnej firmie z dużymi możliwościami rozwoju,
  • bardzo dobrą atmosferę i wsparcie menadżerów,
  • miejsce pracy: Jędrzejów.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

koordynowanie pracy podległego zespołu osób w dziale utrzymania ruchu (wyznaczanie zadań, rozliczanie z postępów realizacji zadań, motywowanie zespołu itp.),
planowanie i organizowanie procesu oraz kontrola jakości produktów,
udział w doskonaleniu procesów i jakości produktów,
nadzorowanie procesów pakowania i korekcji profili wyrobów gotowych,
kontrola prawidłowości pracy maszyn i linii,
wprowadzanie usprawnień zwiększających efektywność produkcji.

Wymagania:

wykształcenie techniczne - mile widziane z zakresu mechaniki i budowy maszyn, mechatroniki, automatyki,
doświadczenie nas podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym min. 3 lata ( warunek konieczny),
umiejętność zarządzania produkcją,
umiejętność rozwiązywania problemów technologicznych,
umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
doświadczenie w zarządzaniu grupą osób ( delegowanie zadań i koordynowanie pracy),
gotowość do pracy w systemie zmianowym,
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy na podstawie umowy o pracę,
atrakcyjne warunki wynagrodzenia i duże możliwości negocjacyjne,
pracę w globalnej firmie z dużymi możliwościami rozwoju,
bardzo dobrą atmosferę i wsparcie menadżerów,
miejsce pracy: Jędrzejów.