BRANŻE
ID:280859

Mechanik narzędziowy ze znajomością jęz. niemieckiego na poziomie A2 (m/k) - Niemcy, Mauer

Numer referencyjny: a0t6N000009OLh8QAG

Sześć firm należących do naszego Klienta projektuje, produkuje i dostarcza sprężyny, części tłoczone i gięte do niemal wszystkich gałęzi przemysłu na całym świecie. Do jednego z oddziałów w miejscowości Mauer, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za dobór narzędzi zgodnie ze standardami i procedurami produkcji,
  • wydawanie oraz przyjmowanie zwracanych narzędzi pracy,
  • kontrola stanu technicznego narzędzi,
  • wykonywanie drobnych napraw, czyszczenie i konserwacja narzędzi.

Wymagamy:
  • znajomość jęz. niemieckiego na poziomie A2,
  • preferowane wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie w pracy jako Mechanik narzędziowy, min. 1 rok,
  • gotowość do pracy w systemie 1-zmianowym, 7:00-16:00,
  • prawo jazdy kat. B oraz posiadanie auta na dojazdy do/z pracy - mile widziane.

Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową, zawieraną z agencją pracy Trenkwalder w Polsce,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: od 17€/h brutto,
  • bezpłatne, komfortowe i bezpieczne zakwaterowanie,
  • dodatkową, bezpłatną polisę ubezpieczeniową, obowiązującą podczas pobytu za granicą,
  • możliwość otrzymania zaliczki,
  • łatwy dostęp do dokumentów online na portalu pracowniczym MyTrenkwalder,
  • wsparcie koordynatora podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.

Miejsce pracy: Mauer (69256)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Szczegółowe informacje pod numerem tel.: +48 605 121 248

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

odpowiedzialność za dobór narzędzi zgodnie ze standardami i procedurami produkcji,
wydawanie oraz przyjmowanie zwracanych narzędzi pracy,
kontrola stanu technicznego narzędzi,
wykonywanie drobnych napraw, czyszczenie i konserwacja narzędzi.

Wymagamy:

znajomość jęz. niemieckiego na poziomie A2,
preferowane wykształcenie techniczne,
doświadczenie w pracy jako Mechanik narzędziowy, min. 1 rok,
gotowość do pracy w systemie 1-zmianowym, 7:00-16:00,
prawo jazdy kat. B oraz posiadanie auta na dojazdy do/z pracy - mile widziane.

Oferujemy:

umowę o pracę tymczasową, zawieraną z agencją pracy Trenkwalder w Polsce,
atrakcyjne wynagrodzenie: od 17€/h brutto,
bezpłatne, komfortowe i bezpieczne zakwaterowanie,
dodatkową, bezpłatną polisę ubezpieczeniową, obowiązującą podczas pobytu za granicą,
możliwość otrzymania zaliczki,
łatwy dostęp do dokumentów online na portalu pracowniczym MyTrenkwalder,
wsparcie koordynatora podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.