BRANŻE
ID:247113

Mechanik (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000WJBhJQAX

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Mielec

Obowiązki:
  • bieżące usuwanie awarii i usterek w sprzęcie i środkach transportu,
  • naprawy, remonty, konserwacje środków transportu,
  • informowanie przełożonego o stwierdzonych nieprawidłowościach w eksploatacji pojazdów i sprzętu,
  • sprawdzanie stanu technicznego pojazdów i wypełnianie kart po dokonanym przeglądzie,
  • konserwacja urządzeń podlegających UDT.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie z zakresu naprawy maszyn i urządzeń,
  • zainteresowanie mechaniką przemysłową,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • stabilność zatrudnienia na postawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne nagrody uznaniowe,
  • możliwość uzyskania dodatkowych kwalifikacji w ramach szkoleń pracowniczych.

Obowiązki:
- bieżące usuwanie awarii i usterek w sprzęcie i środkach transportu,
- naprawy, remonty, konserwacje środków transportu,
- informowanie przełożonego o stwierdzonych nieprawidłowościach w eksploatacji pojazdów i sprzętu,
- sprawdzanie stanu technicznego pojazdów i wypełnianie kart po dokonanym przeglądzie,
- konserwacja urządzeń podlegających UDT.

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie z zakresu naprawy maszyn i urządzeń,
- zainteresowanie mechaniką przemysłową,
- dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:
- stabilność zatrudnienia na postawie umowy o pracę,
- atrakcyjne nagrody uznaniowe,
- możliwość uzyskania dodatkowych kwalifikacji w ramach szkoleń pracowniczych.