BRANŻE
ID:237654

Magazynier (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000FZVXeAAP

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kryniczno

Obowiązki:
  • rozładunek/załadunek towaru,
  • przyjmowanie towaru do magazynu oraz jego księgowanie,
  • przygotowywanie części do wysyłki oraz ich kontrola,
  • prowadzenie ewidencji przesyłek kurierskich.
Wymagania:
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych (choć nie są wymagane),
  • chęć podjęcia pracy na 1/2 etatu, 4 godziny dziennie (pomiędzy 8:00 a 16:00),
  • możliwość dojazdu do miejscowości Kryniczno (pomiędzy Psarami a Ligotą Piękną).
Oferujemy:
  • możliwość przyuczenia do stanowiska,
  • pracę na rzecz uznanej firmy - producenta elektroniki,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową.

Obowiązki:rozładunek/załadunek towaru,
przyjmowanie towaru do magazynu oraz jego księgowanie,
przygotowywanie części do wysyłki oraz ich kontrola,
prowadzenie ewidencji przesyłek kurierskich.

Wymagania:mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych (choć nie są wymagane),
chęć podjęcia pracy na 1/2 etatu, 4 godziny dziennie (pomiędzy 8:00 a 16:00),
możliwość dojazdu do miejscowości Kryniczno (pomiędzy Psarami a Ligotą Piękną).

Oferujemy:możliwość przyuczenia do stanowiska,
pracę na rzecz uznanej firmy - producenta elektroniki,