BRANŻE
ID:237068

Inżynier gwarancyjny (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000FZSmbAAH

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Obowiązki:
  • nadzór nad przebiegiem procesu gwarancyjnego,
  • zarządzanie usterkami gwarancyjnymi od fazy zgłoszenia przez klienta, poprzez proces usuwania jej, po potwierdzenie usunięcia z klientem,
  • pełen monitoring procesu w zakresie realizacyjnym i kosztowym,
  • techniczna ocena usterki w świetle wymagań gwarancyjnych, warunków eksploatacji i zapisów DRT urządzeń,
  • wykonywanie codziennych czynności administracyjnych, zapewniających sprawne funkcjonowanie biura.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • 5-10 lat doświadczenia zawodowego w zakresie nadzoru nad montażami mechanicznymi, elektrycznymi i AKPiA,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym w mowie i w piśmie,
  • uprawnienia SEP kategorii E, D (min. grupy I),
  • mile widziana znajomość Simatic S7.
Oferujemy:
  • interesującą pracę na okres około 3-6 miesięcy,
  • umowę o pracę lub B2B,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia.

Obowiązki:nadzór nad przebiegiem procesu gwarancyjnego,
zarządzanie usterkami gwarancyjnymi od fazy zgłoszenia przez klienta, poprzez proces usuwania jej, po potwierdzenie usunięcia z klientem,
pełen monitoring procesu w zakresie realizacyjnym i kosztowym,
techniczna ocena usterki w świetle wymagań gwarancyjnych, warunków eksploatacji i zapisów DRT urządzeń,
wykonywanie codziennych czynności administracyjnych, zapewniających sprawne funkcjonowanie biura.

Wymagania:wykształcenie wyższe techniczne,
5-10 lat doświadczenia zawodowego w zakresie nadzoru nad montażami mechanicznymi, elektrycznymi i AKPiA,
znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym w mowie i w piśmie,
uprawnienia SEP kategorii E, D (min. grupy I),
mile widziana znajomość Simatic S7.

Oferujemy:interesującą pracę na okres około 3-6 miesięcy,
umowę o pracę lub B2B,
atrakcyjny system wynagradzania,
możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia.