BRANŻE
ID:279016

Elektromonter sieci trakcyjnej (m/k) - Niemcy

Numer referencyjny: a0t6N000009Luj4QAC

Aktualnie rekrutujemy dla jednej z największych grup budowlanych w Polsce, cenionej również poza granicami kraju. Nasz klient to firma z bogatymi tradycjami, która jest generalnym wykonawcą w sektorach infrastruktury: drogowej, kolejowej, lotniskowej, budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego i ekologicznego.

Obecnie firma poszukuje osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • montaż kompleksowych elementów systemów energetycznej trakcji kolejowej,
  • konserwacja, naprawa, remont i modernizacja elementów elektroenergetyki trakcyjnej,
  • przestrzeganie przepisów na szlakach kolejowych.

Wymagania:
  • 2 letnie doświadczenie jako monter w kolejowej, przesyłowej lub tramwajowej sieci trakcyjnej,
  • wykształcenie zawodowe lub techniczne o profilu energetycznym, montera linii napowietrznych lub pokrewne z branży energetycznej - mile widziane,
  • prawo jazdy kat. B - mile widziane,
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości,
  • gotowość do pracy na terenie Niemiec.

Oferujemy:
  • niemiecka umowa o pracę,
  • możliwość powrotu do Polski co 2 tygodnie,
  • umowa o pracę na czas nieokreślony z 6 miesięcznym okresem próbnym,
  • darmowy transport,
  • darmowe zakwaterowanie,
  • praca w całych Niemczech,
  • wynagrodzenie od 12300 do 13300 zł brutto miesięcznie
  • diety, dodatki.

Po więcej informacji zapraszamy pod numer telefonu: 694 480 385.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

montaż kompleksowych elementów systemów energetycznej trakcji kolejowej,
konserwacja, naprawa, remont i modernizacja elementów elektroenergetyki trakcyjnej,
przestrzeganie przepisów na szlakach kolejowych.

Wymagania:

2 letnie doświadczenie jako monter w kolejowej, przesyłowej lub tramwajowej sieci trakcyjnej,
wykształcenie zawodowe lub techniczne o profilu energetycznym, montera linii napowietrznych lub pokrewne z branży energetycznej - mile widziane,
prawo jazdy kat. B - mile widziane,
brak przeciwskazań do pracy na wysokości,
gotowość do pracy na terenie Niemiec.

Oferujemy:

niemiecka umowa o pracę,
możliwość powrotu do Polski co 2 tygodnie,
umowa o pracę na czas nieokreślony z 6 miesięcznym okresem próbnym,
darmowy transport,
darmowe zakwaterowanie,
praca w całych Niemczech,
wynagrodzenie od 12300 do 13300 zł brutto miesięcznie
diety, dodatki.