BRANŻE
ID:237346

Pracownik magazynowy (m/k) Janikowo k. Poznania

Numer referencyjny: a0t5800000FZqZWAA1

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Janikowo, Poznań

Obowiązki:
  • czyszczenie szalunków betonowych szlifierką,
  • układanie, klasyfikowanie, konserwacja szalunków,
  • klasyfikacja oraz naprawa materiału zwróconego z budowy.
Wymagania:
  • dobra kondycja fizyczna,
  • sumienność,
  • dokładność,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-16:00,
  • umowę o pracę tymczasową,
  • bogaty pakiet benefitów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Obowiązki:czyszczenie szalunków betonowych szlifierką,
układanie, klasyfikowanie, konserwacja szalunków,
klasyfikacja oraz naprawa materiału zwróconego z budowy.

Wymagania:dobra kondycja fizyczna,
sumienność,
dokładność,
uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-16:00,
umowę o pracę tymczasową,
bogaty pakiet benefitów,
atrakcyjne wynagrodzenie.