BRANŻE
ID:273279

Stażysta/Stażystka w dziale HR

Numer referencyjny: a0t6N000000nHROQA2

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. śląskie, Bielsko-Biała

Data publikacji: 2023-03-08

Branża: Kadry / HR, Administracja biurowa, Doradztwo personalne

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska:
  • pomoc w funkcjonowaniu działu HR,
  • praca w elastycznych godzinach,
  • możliwość długotrwałej współpracy.
Wymagania:
  • status studenta lub wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi),
  • zainteresowanie obszarem HR,
  • dobrą znajomość pakietu MS Office,
  • dokładność i zdolności analityczne.
Oferujemy:
  • płatny staż w oparciu o umowę zlecenie,
  • możliwość poznania wszystkich procesów HR,
  • elastyczne godziny pracy,
  • ruchomy czas pracy,
  • pracę jednozmianową (od poniedziałku do piątku),
  • zdobycie cennego doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • możliwość odbycia stażu przez rok.
Za proces rekrutacyjny odpowiada Specjalista ds. Rekrutacji Emilia Niczyporuk.

Kontakt z rekruterem: adres: e.niczyporuk@trenkwalder.com, tel. 691 500 310

Agencja zatrudnienia Trenkwalder Outsourcing Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska:pomoc w funkcjonowaniu działu HR,
praca w elastycznych godzinach,
możliwość długotrwałej współpracy.

Wymagania:status studenta lub wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi),
zainteresowanie obszarem HR,
dobrą znajomość pakietu MS Office,
dokładność i zdolności analityczne.

Oferujemy:płatny staż w oparciu o umowę zlecenie,
możliwość poznania wszystkich procesów HR,
elastyczne godziny pracy,
ruchomy czas pracy,
pracę jednozmianową (od poniedziałku do piątku),
zdobycie cennego doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu,
możliwość odbycia stażu przez rok.