BRANŻE
ID:244806

Specjalista ds. logistyki

Numer referencyjny: Rezydent/ERAC

Firma: ERAC Sp. z o.o.

Stanowisko: Logistyk

Miejsce pracy: woj. mazowieckie

Data publikacji: 2019-01-16

Branża: Transport / Spedycja, Logistyka / Dystrybucja

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 1

Wynagrodzenie: 3000 PLN netto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 8

Godziny pracy:

  • poniedziałek:8 - 16
  • wtorek:8 - 16
  • środa:8 - 16
  • czwartek:8 - 16
  • piątek:8 - 16

Opis firmy:

Jesteśmy polską firmą zajmującą się obsługą międzynarodowych korporacji z branży wynajmu długoterminowego.

Opis stanowiska:

W zakresie stanowiska specjalisty ds. logistyki jest koordynacja procesu wydania/obioru pojazdu od użytkownika końcowego.  W obszarze działań jest kontakt z dilerem oraz fleet managerami oraz bieżące wsparcie działu logistyki firmy CFM.

Oczekujemy:

  • zaangażowania i sumiennego działania we współpracy z zespołem logistyki
  • dobrej organizacji pracy
  • samodzielności

Oferujemy:

  • Pracę jako rezydent w międzynarodowej korporacji z branży motoryzacyjnej
  • Możliwości uczestniczenia w programach prowadzonych przez naszego Klienta
  • Dynamiczną i ciekawą pracę z możliwością wykorzystania zebranego doświadczenia na stanowisku fleet managera, logistyka