BRANŻE
ID:279318

Regionalny przedstawiciel handlowy w branży płytki ceramiczne (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000009LYiCQAW

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, bezpośredniego importera płytek ceramicznych, poszukujemy:

Zakres obowiązków:
  • aktywna sprzedaż produktów w regionie: mazowieckie, łódzkie, kujawska-pomorskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie,
  • budowanie trwałych relacji z obecnymi Klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych,
  • weryfikacja bieżących potrzeb Klientów,
  • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji,
  • realizacja ustalonych planów sprzedaży (KPI),
  • rozwijanie i budowanie bazy klientów w regionie,
  • dbałość o wysoki standard obsługi i wzmacnianie pozytywnego wizerunku naszej marki.

Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży B2B (min. 2 lata),
  • doświadczenie w branży: płytki ceramiczne, rynek tradycyjny,
  • dobra znajomość obsługiwanego terenu,
  • wykształcenie min. średnie,
  • ważne prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność budowania relacji opartych na zaufaniu,
  • sukcesy w pozyskiwaniu Klientów i realizacji planów sprzedażowych.

Oferujemy:
  • bazę istniejących Klientów, kontaktów oraz wsparcie w poznaniu rynku,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy, samochód służbowy,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • dużą samodzielność w działaniu, przy jednoczesnym wsparciu przełożonego,
  • krótką ścieżkę decyzyjną – to, co wymyślisz dziś, może jutro już działać,
  • perspektywy rozwoju zawodowego.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner sp. z o.o., nr cert. 388.

aktywna sprzedaż produktów w regionie: mazowieckie, łódzkie, kujawska-pomorskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie,
budowanie trwałych relacji z obecnymi Klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych,
weryfikacja bieżących potrzeb Klientów,
przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji,
realizacja ustalonych planów sprzedaży (KPI),
rozwijanie i budowanie bazy klientów w regionie,
dbałość o wysoki standard obsługi i wzmacnianie pozytywnego wizerunku naszej marki.

Wymagania:

doświadczenie w sprzedaży B2B (min. 2 lata),
doświadczenie w branży: płytki ceramiczne, rynek tradycyjny,
dobra znajomość obsługiwanego terenu,
wykształcenie min. średnie,
ważne prawo jazdy kat. B,
umiejętność budowania relacji opartych na zaufaniu,
sukcesy w pozyskiwaniu Klientów i realizacji planów sprzedażowych.

Oferujemy:

bazę istniejących Klientów, kontaktów oraz wsparcie w poznaniu rynku,
zatrudnienie na umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
niezbędne narzędzia pracy, samochód służbowy,
przyjazną atmosferę w pracy,
dużą samodzielność w działaniu, przy jednoczesnym wsparciu przełożonego,
krótką ścieżkę decyzyjną – to, co wymyślisz dziś, może jutro już działać,
perspektywy rozwoju zawodowego.