BRANŻE
ID:241176

Przedstawiciel handlowy

Numer referencyjny: a0t5800000Oady8AAB

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Jaworzno

Obowiązki:
  • aktywna sprzedaż artykułów elektrotechnicznych i spawalniczych,
  • aktywne pozyskiwanie klientów,
  • przyjmowanie zamówień do realizacji,
  • przygotowywanie ofert dostosowanych do potrzeb klientów,
  • obsługa klienta.
Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży,
  • wykształcenie min. średnie,
  • wysokie umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętność budowanie pozytywnych relacji z klientem ( zdolności interpersonalne),
  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office - MS Excel),
  • skuteczność i dokładność w realizacji celów,
  • rzetelność, realizacja planów sprzedaży,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.
Oferujemy:
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (dodatkowy system premiowania uzależniony od wyników),
  • pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwości rozwoju i awansu, szkolenia,
  • dofinansowanie do karnetu sportowego.

Obowiązki:aktywna sprzedaż artykułów elektrotechnicznych i spawalniczych,
aktywne pozyskiwanie klientów,
przyjmowanie zamówień do realizacji,
przygotowywanie ofert dostosowanych do potrzeb klientów,
obsługa klienta.

Wymagania: doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży,
wykształcenie min. średnie,
wysokie umiejętności negocjacyjne,
umiejętność budowanie pozytywnych relacji z klientem ( zdolności interpersonalne),
dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office - MS Excel),
skuteczność i dokładność w realizacji celów,
rzetelność, realizacja planów sprzedaży,
prawo jazdy kat. B,
mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (dodatkowy system premiowania uzależniony od wyników),
pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
możliwości rozwoju i awansu, szkolenia,
dofinansowanie do karnetu sportowego.