BRANŻE
ID:262504

Prawnik/prawniczka (pomoc w obsłudze prawnej)

Firma: Swarmcheck

Stanowisko: Prawnik

Miejsce pracy: woj. małopolskie

Data publikacji: 2022-01-17

Branża: Prawo / Administracja

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 1

Wynagrodzenie: od 20 do 25 PLN brutto na godzinę

Liczba godzin dziennie: 4

Opis firmy:

Swarmcheck to spółka technologiczna z misją społeczną.
Jesteśmy częścią holdingu społecznego obejmującego Fundację Optimum Pareto oraz spółkę doradczo-szkoleniową Reason Drill.

Opis stanowiska:

Jesteś studentką/studentem 3, 4 lub 5 roku prawa?
Interesujesz się prawem gospodarczym, handlowym i nowymi technologiami?
Holding społeczny obejmujący Fundację Optimum Pareto oraz spółkę technologiczną Swarmcheck poszukuje osoby do działu prawnego.

Praca obejmuje:
  • pomoc do działań prawnych jako in house prawnik w holdingu społecznym,
  • wspieranie radcy prawnego w realizacji zadań kancelarii radcowskiej oraz kancelarii doradcy restrukturyzacyjnego.
Zakres obowiązków:
  • research prawny,
  • tworzenie umów pracowniczych i projektowych,
  • tworzenie umów z klientami,
  • obsługa prawna przetargów.
  • pisanie pozwów i pism procesowych,
  • tworzenie dokumentów korporacyjnych,
  • praca przy tworzeniu rozwiązań z zakresu legal-tech,
  • współpraca z kancelarią radcy prawnego oraz doradcy restrukturyzacyjnego.

Oczekujemy:

Wymagania:
  • język angielski zaawansowany w mowie i piśmie,
  • umiejętność poruszania się w przepisach prawa cywilnego i handlowego.

Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w obsłudze prawnej spółek lub współpracy z kancelariami prawnymi.

Oferujemy:

Zapewniamy mentoring i szkolenia z umiejętności wymaganych na danym stanowisku (wsparcie radców prawnych oraz doradcy restrukturyzacyjnego) oraz udział w procesie uczenia się całej organizacji.

Gwarantujemy pracę w energicznym, młodym zespole zarządzanym w sposób z zwinny.

Dajemy możliwość realnego udziału w procesach decyzyjnych organizacji stosując płaską strukturę decyzyjną (metody turkusowego zarządzania).

Zaangażowanie: elastyczne (minimum 30h miesięcznie w zależności od zadań).
Stawka: w zależności od doświadczenia 20-25 zł/h
Forma umowy: umowa zlecenie
Tryb pracy: stacjonarnie w biurze na krakowskim Podgórzu z możliwością częściowej pracy zdalnej.