BRANŻE
ID:275036

Prawnik (m/k/d)

Numer referencyjny: a0t6N000008fmTiQAI

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Żupnicza 11, Warszawa

Obowiązki:
  • przygotowywanie i negocjowanie umów w sektorze energetyki z inwestorami i umów podwykonawczych,
  • kompleksowe doradztwo w zakresie umów cywilnoprawnych w obrocie gospodarczym (krajowym i międzynarodowym), z uwzględnieniem aspektów prawnych i biznesowych,
  • uczestniczenie w podejmowaniu decyzji biznesowych w zakresie prowadzenia projektu w oparciu o identyfikacje szans i ryzyka prawnych oraz biznesowych,
  • doradztwo w trakcie wykonywania umów oraz dochodzenia roszczeń powstałych na etapie ich realizacji.

Wymagania:
  • wykształcenie prawnicze,
  • 5-letnie doświadczenie zawodowe w kompleksowym doradztwie w procesach inwestycyjnych dla energetyki, w tym w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań kontraktowych oraz zabezpieczenia rodzajów ryzyka,
  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym,
  • doświadczenie zawodowe we współpracy z zamawiającymi oraz wykonawcami,
  • doskonała znajomość języka angielskiego, w tym prawniczego w mowie i piśmie,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, zdolność do identyfikowania potrzeb partnera wewnętrznego oraz budowania z nim dobrych relacji,
  • zdolność do proaktywnego działania na rzecz osiągania celów biznesowych.
  • odpowiedzialność i zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji,
  • specjalizacja w prawie umów handlowych, w tym umów o realizację skomplikowanych inwestycji czy świadczenia usług serwisowych.

Oferujemy:
  • udział w innowacyjnych projektach realizowanych w dynamicznie zmieniającym się sektorze gospodarki,
  • realny wpływ na biznes oraz samodzielność w działaniu,
  • pracę w doświadczonym zespole w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie oraz współpracę międzynarodową,
  • możliwość ciągłego rozwijania swoich umiejętności i zainteresowań zawodowych poprzez udział w ciekawych projektach i szkoleniach,
  • możliwość pracy hybrydowej (2/3 dni w tygodniu zdalnie), elastyczne godziny pracy.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:

przygotowywanie i negocjowanie umów w sektorze energetyki z inwestorami i umów podwykonawczych,
kompleksowe doradztwo w zakresie umów cywilnoprawnych w obrocie gospodarczym (krajowym i międzynarodowym), z uwzględnieniem aspektów prawnych i biznesowych,
uczestniczenie w podejmowaniu decyzji biznesowych w zakresie prowadzenia projektu w oparciu o identyfikacje szans i ryzyka prawnych oraz biznesowych,
doradztwo w trakcie wykonywania umów oraz dochodzenia roszczeń powstałych na etapie ich realizacji.

Wymagania:

wykształcenie prawnicze,
5-letnie doświadczenie zawodowe w kompleksowym doradztwie w procesach inwestycyjnych dla energetyki, w tym w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań kontraktowych oraz zabezpieczenia rodzajów ryzyka,
doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym,
doświadczenie zawodowe we współpracy z zamawiającymi oraz wykonawcami,
doskonała znajomość języka angielskiego, w tym prawniczego w mowie i piśmie,
wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, zdolność do identyfikowania potrzeb partnera wewnętrznego oraz budowania z nim dobrych relacji,
zdolność do proaktywnego działania na rzecz osiągania celów biznesowych.
odpowiedzialność i zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji,
specjalizacja w prawie umów handlowych, w tym umów o realizację skomplikowanych inwestycji czy świadczenia usług serwisowych.

Oferujemy:

udział w innowacyjnych projektach realizowanych w dynamicznie zmieniającym się sektorze gospodarki,
realny wpływ na biznes oraz samodzielność w działaniu,
pracę w doświadczonym zespole w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie oraz współpracę międzynarodową,
możliwość ciągłego rozwijania swoich umiejętności i zainteresowań zawodowych poprzez udział w ciekawych projektach i szkoleniach,
możliwość pracy hybrydowej (2/3 dni w tygodniu zdalnie), elastyczne godziny pracy.