BRANŻE
ID:278920

Pracownik przetwórstwa metali z językiem niemieckim (m/k) - Niemcy

Numer referencyjny: a0t6N000009Mb42QAC

Aktualnie dla naszego Klienta - wiodącego, europejskiego producenta aluminiowych odlewów piaskowych, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • prace przygotowawcze przy maszynach produkcyjnych - wylewanie form z aluminium,
  • zawieszanie ciężkich elementów na hakach i monitorowanie ich transportu,
  • obróbka odlanych form: obsługa piły do metalu, szlifierki,
  • kontrola jakości wyprodukowanych form oraz zgłaszanie ewentualnych błędów i usterek.

Dodatkowo:
  • koordynowanie Pracowników z Polski,
  • dbanie o obieg dokumentów,
  • wdrożenie pracowników pierwszego dnia pracy.

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w przetwórstwie metali,
  • mile widziane wykształcenie techniczne i umiejętność obsługi maszyn, urządzeń,
  • znajomość języka niemieckiego poziom min. B1 - warunek konieczny do pełnienia roli Koordynatora,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • wytrzymałość fizyczna, zaangażowanie, sumienność.

Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat, zawieraną z agencją pracy Trenkwalder,
  • stawkę 14 euro/h brutto (stawka godzinowa wraz ze stażem pracy cyklicznie wzrasta!!) + premie za pełnienie roli Koordynatora,
  • bezpłatne, komfortowe i bezpieczne zakwaterowanie,
  • możliwość otrzymania zaliczki,
  • wsparcie podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.

Miejsce pracy: Villingen-Schwenningen (78048)

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV. W razie pytań do kontaktu telefonicznego pod numerem 663 301 046

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

prace przygotowawcze przy maszynach produkcyjnych - wylewanie form z aluminium,
zawieszanie ciężkich elementów na hakach i monitorowanie ich transportu,
obróbka odlanych form: obsługa piły do metalu, szlifierki,
kontrola jakości wyprodukowanych form oraz zgłaszanie ewentualnych błędów i usterek.

Dodatkowo:

koordynowanie Pracowników z Polski,
dbanie o obieg dokumentów,
wdrożenie pracowników pierwszego dnia pracy.

Wymagania:

doświadczenie w pracy w przetwórstwie metali,
mile widziane wykształcenie techniczne i umiejętność obsługi maszyn, urządzeń,
znajomość języka niemieckiego poziom min. B1 - warunek konieczny do pełnienia roli Koordynatora,
prawo jazdy kat. B,
gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
wytrzymałość fizyczna, zaangażowanie, sumienność.

Oferujemy:

umowę o pracę tymczasową na pełen etat, zawieraną z agencją pracy Trenkwalder,
stawkę 14 euro/h brutto (stawka godzinowa wraz ze stażem pracy cyklicznie wzrasta!!) + premie za pełnienie roli Koordynatora,
bezpłatne, komfortowe i bezpieczne zakwaterowanie,
możliwość otrzymania zaliczki,
wsparcie podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.