BRANŻE
ID:280663

Pracownik produkcji przetwórstwa metali (m/k) - Niemcy

Numer referencyjny: a0t6N000009O2TYQA0

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Niemcy

Data publikacji: 2024-02-26

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca tymczasowa

Aktualnie dla naszego Klienta - wiodącego, europejskiego producenta aluminiowych odlewów piaskowych, poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • prace przygotowawcze przy maszynach produkcyjnych,
  • wylewanie (wtryskiwanie) form z aluminium,
  • zawieszanie ciężkich elementów na hakach i monitorowanie ich transportu,
  • obsługa piły do metalu,
  • wizualna kontrola jakości wyprodukowanych form (uzupełnianie piaskiem ubytków),
  • zgłaszanie usterek i niezgodności przełożonym,
  • codzienne czyszczenie maszyn.

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w przetwórstwie metali,
  • mile widziane wykształcenie techniczne i umiejętność obsługi maszyn, urządzeń,
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego,
  • samochód na wyjazd,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • wytrzymałość fizyczna, zaangażowanie, sumienność.

Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat, zawieraną z agencją pracy Trenkwalder,
  • stawkę 14,77 euro/h brutto (stawka godzinowa wraz ze stażem pracy cyklicznie wzrasta!!), po 15 miesiącach - 21,28 euro/h brutto,
  • bezpłatne, komfortowe i bezpieczne zakwaterowanie,
  • dodatkową, bezpłatną polisę ubezpieczeniową, obowiązującą podczas pobytu za granicą,
  • możliwość otrzymania zaliczki,
  • wsparcie koordynatora podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.

Miejsce pracy: Villingen-Schwenningen

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 663 301 046.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

prace przygotowawcze przy maszynach produkcyjnych,
wylewanie (wtryskiwanie) form z aluminium,
zawieszanie ciężkich elementów na hakach i monitorowanie ich transportu,
obsługa piły do metalu,
wizualna kontrola jakości wyprodukowanych form (uzupełnianie piaskiem ubytków),
zgłaszanie usterek i niezgodności przełożonym,
codzienne czyszczenie maszyn.

Wymagania:

doświadczenie w pracy w przetwórstwie metali,
mile widziane wykształcenie techniczne i umiejętność obsługi maszyn, urządzeń,
podstawowa znajomość języka niemieckiego,
samochód na wyjazd,
gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
wytrzymałość fizyczna, zaangażowanie, sumienność.

Oferujemy:

umowę o pracę tymczasową na pełen etat, zawieraną z agencją pracy Trenkwalder,
stawkę 14,77 euro/h brutto (stawka godzinowa wraz ze stażem pracy cyklicznie wzrasta!!), po 15 miesiącach - 21,28 euro/h brutto,
bezpłatne, komfortowe i bezpieczne zakwaterowanie,
dodatkową, bezpłatną polisę ubezpieczeniową, obowiązującą podczas pobytu za granicą,
możliwość otrzymania zaliczki,
wsparcie koordynatora podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.