BRANŻE
ID:281041

Pracownik produkcji (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000009OLCgQAO

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. łódzkie, Skierniewice

Data publikacji: 2024-03-22

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca tymczasowa

Aktualnie dla naszego Klienta, który jest czołowym producentem profili okiennych z PVC na świecie i dostawcą systemów profili dla producentów drzwi i rolet, poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:
  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • nadzór jakościowy nad procesem produkcyjnym,
  • realizacja zleceń produkcyjnych.

Oczekujemy:
  • zdolności manualnych i technicznych,
  • precyzji i dokładności,
  • gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym lub 3-zmianowym,
  • j. polski - komunikatywny (dotyczy osób z zagranicy - w mowie i piśmie).

Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy na produkcji,
  • doświadczenie przy obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat,
  • stawkę godzinową brutto od 25,50 zł + dodatek za II i III zmianę, za sobotę i niedzielę dodatek ekstra,
  • podwyżkę po okresie próbnym,
  • pracę po 8 godzin,
  • dofinansowanie do obiadów w firmowej kantynie,
  • pakiet benefitów pozapłacowych (Medicover Sport, ubezpieczenie na życie, dodatkowa opieka medyczna),
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach naszego Klienta po okresie próbnym,
  • wewnętrzny system szkoleniowy, podnoszący kwalifikacje pracowników.

Miejsce pracy: Skierniewice.

Prosimy o załączenie aktualnych CV. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Zadania:

obsługa maszyn produkcyjnych,
nadzór jakościowy nad procesem produkcyjnym,
realizacja zleceń produkcyjnych.

Oczekujemy:

zdolności manualnych i technicznych,
precyzji i dokładności,
gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym lub 3-zmianowym,
j. polski - komunikatywny (dotyczy osób z zagranicy - w mowie i piśmie).

doświadczenie w pracy na produkcji,
doświadczenie przy obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Oferujemy:

umowę o pracę tymczasową na pełny etat,
stawkę godzinową brutto od 25,50 zł + dodatek za II i III zmianę, za sobotę i niedzielę dodatek ekstra,
podwyżkę po okresie próbnym,
pracę po 8 godzin,
dofinansowanie do obiadów w firmowej kantynie,
pakiet benefitów pozapłacowych (Medicover Sport, ubezpieczenie na życie, dodatkowa opieka medyczna),
możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach naszego Klienta po okresie próbnym,
wewnętrzny system szkoleniowy, podnoszący kwalifikacje pracowników.