BRANŻE
ID:278828

Pracownik magazynu

Opis firmy:

HUMAN GROUP to innowacyjna organizacja, która w Polsce istnieje od 2016 r. (wcześniej od 2012 r. działająca prężnie na rynku zachodnim) i zrzesza 6 wyspecjalizowanych spółek odpowiadających na potrzeby biznesu w zakresie rekrutacji, outsourcingu procesów a także pracy tymczasowej. Nasze dedykowane linie biznesowe realizują dla Klientów projekty rekomendacji specjalistów i managerów oraz wspierają technologicznie firmy dostarczając zespoły projektowe z obszaru IT.
Jeśli chcesz być kluczową częścią rozwijającego się biznesu, ta rola może być dla Ciebie! Poszerzamy nasz zespół a z nim i kierunki biznesowe!

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Psary k. Katowic

Zakres obowiązków

  • zbieranie zamowień na terenie magazynu za pomocą skanera
  • kontrola pakowania produktów, sortowanie i wysyłka gotowych paczek
Oczekiwania
  • Poszukujemy osób zdecydowanych i zmotywowanych do pracy.
  • Nie wymagamy doświadczenia.
Oferujemy
  • darmowy transport pracowniczy
  • zatrudnienie w ramach Umowy Zlecenie przez APT
  • ubezpieczenie na życie i opieka lekarska
  • komfortowe zakwaterowanie
  • premie frekwencyjne
  • codzienna opieka koordynatora agencyjnego.