BRANŻE
ID:238252

Praca w Niemczech, gastronomia

Firma: Personalvermittlung Rügen

Stanowisko: Pomocnik Restauracji

Miejsce pracy: Niemcy, Rugia

Data publikacji: 2018-02-05

Branża: Gastronomia / Catering, Hotelarstwo / Turystyka

Rodzaj: Praca za granicą

Liczba wakatów: 10

Wynagrodzenie: od 1200 do 2000 EUR netto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 8

Opis stanowiska:

Witam! Poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w gastronomii na stanowiskach: -kelner, pomoc kelnera -kucharz, pomoc kuchenna -personel sprztąjacy Praca od zaraz jak i w sezonie letnim na największej wyspie niemieckiej-Rugii. Mile widziane doświadczenie w gastronomii, status ucznia/ studenta (nie jest to warunek konieczny) oraz znajomość języka niemieckiego. Oferujemy pomoc w znalezieniu zakwaterowania i załatwiania formalności.