BRANŻE
ID:265798

Praca dla studentów w biurze księgowym

Firma: BIURO KSIĘGOWE FAMILY COMPANY SP. ZO.O.

Stanowisko: Praca dla studentów

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Nadarzyn

Data publikacji: 2022-05-19

Branża: Księgowość / Audyt / Podatki

Rodzaj: Praca stała

Wynagrodzenie: 20 PLN netto na godzinę

Liczba godzin dziennie: 6

Godziny pracy:

  • poniedziałek:10 - 16
  • wtorek:10 - 16
  • środa:10 - 16
  • czwartek:10 - 16
  • piątek:10 - 16

Opis firmy:

Szybko rozwijające się biuro księgowe w Nadarzynie, przyjmie do pracy od zaraz studenta / studentkę na stanowisko pomoc w biurze księgowym.

Praca od zaraz.

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:
  • Przyjmowanie i weryfikacja dokumentów przekazywanych przez Klientów biura
  • Wprowadzanie prostych dokumentów kadrowo-księgowych do programu.
  • Skanowanie, segregowanie, archiwizacja dokumentacji.
  • Bieżący kontakt z klientami.
  • Wykonywanie prac pomocniczych i administracyjnych biura

Oczekujemy:

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • dokładność, skrupulatność i rzetelność,
  • zdolność do organizacji pracy własnej,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność obsługi komputera w środowisku MS Office

Oferujemy:

  • Wprowadzenie w zawód księgowego i zdobycie wiedzy praktycznej, która pozwoli lepiej zrozumieć dotychczas pozyskane informację teoretyczne.
  • Możliwość zatrudnienia po skończeniu studiów
  • Umowa zlecenie -20 zł / 1 h
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 10-16