BRANŻE
ID:281470

Praca biurowa dla studentów i maturzystów

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: woj. podkarpackie, Rzeszów

Data publikacji: 2024-04-26

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca dodatkowa

Praca biurowa dla studentów i maturzystów Unique People to Agencja Zatrudnienia o numerze 27584, która prowadzi kompleksowy proces rekrutacji dla Spółki CCIG Group.

Poszukujemy młodych ambitnych osób do pracy w naszym zespole. Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Praca biurowa dla studentów i maturzystów Miejsce pracy: Rzeszów

Twoje zadania:

- Telefoniczny kontakt z Klientami, odbieranie połączeń, rozwiązywanie spraw Klientów,- Dbanie o utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem,- Obsługiwanie wewnętrznych systemów lub aplikacji.

Czego od Ciebie oczekujemy?

- Komunikatywności,- Chęci do działania oraz realizacji celów,- Pozytywnego nastawienia,- Umiejętności obsługi komputera.

Co możemy Ci zaoferować?

- Stawkę podstawową za każdą przepracowaną godzinę bez względu na sukcesy,

- Premię w każdym miesiącu, - Kompleksowy pakiet wdrożeniowy - całkowicie przygotujemy Cię do pracy,- Cenne doświadczenie - pracując u najlepszych, zwiększasz swoje szanse na rynku pracy,- Pracę w samym centrum miasta,- Kartę rabatową na popularne produkty i usługi,- Luźną atmosferę bez korpo zasad,- Możliwość pracy ze znajomymi.