BRANŻE
ID:281326

Poszukujemy energicznej osoby na stanowisko asystentki/a biura

Firma: New Markets Sp.z o.o.

Stanowisko: Asystent Asystentka

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Józefosław

Data publikacji: 2024-04-12

Branża: Kosmetyka / Pielęgnacja

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 1

Wynagrodzenie: od 4800 do 5200 PLN brutto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 8

Godziny pracy:

  • poniedziałek:8 - 16
  • wtorek:8 - 16
  • środa:8 - 16
  • czwartek:8 - 16
  • piątek:8 - 16

Opis firmy:

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się sprzedażą, marketingiem i dystrybucją produktów kosmetycznych. Produktami kosmetycznymi zajmujemy się od ponad 30 lat, a nasze portfolio stale poszerza się o nowe produkty. Współpracujemy z dużymi firmami krajowymi, a w skali międzynarodowej z sieciami handlowymi i dystrybutorami w kilkunastu krajach.

Opis stanowiska:

  • prowadzenie terminarza spotkań
  • umawianie spotkań z klientami
  • sprawdzanie skrzynki pocztowej, porządkowanie korespondencji
  • przygotowywanie raportów, pism i prezentacji
  • branie udziału w szkoleniach i zebraniach zarządu

Oczekujemy:

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego, dbałość o poprawność językową i szczegóły
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie zapewniającym swobodną komunikację
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B
  • znajomość narzędzi marketingu internetowego
  • entuzjazm, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy oraz samodzielność

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie, w oparciu umowy o pracę;
  • Pracę w trybie hybrydowym;
  • · Program prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie i podróże;
  • · Przyjazna kultura organizacyjna.

Dane kontaktowe:

info@new-markets.pl