BRANŻE
ID:240612

Operator w oczyszczalni ścieków

Numer referencyjny: a0t5800000Oa71MAAR

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. małopolskie, Staniątki

Data publikacji: 2018-05-30

Branża: Praca fizyczna, Rolnictwo / Ochrona środowiska

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Staniątki

Obowiązki:
  • dozór i obsługa eksploatacyjna zakładowej oczyszczalni ścieków,
  • utrzymanie prawidłowych warunków pracy dla osadu czynnego, badanie jakości ścieków oczyszczonych poprzez wykonanie analiz pobranych próbek,
  • analiza uzyskanych wyników i samodzielne podejmowanie koniecznych działań zapobiegawczych,
  • monitorowanie pracy zainstalowanych urządzeń w oczyszczalni, dokonywanie ich konserwacji zgodnie z DTR,
  • prowadzenie zapisów w książce eksploatacji oczyszczalni zgodnie z obowiązującą procedurą.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne o profilu wod.-kan., lub elektrycznym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • pozytywna energia, zapał i entuzjazm w działaniu,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • ważne badania sanitarno-epidemiologiczne mile widziane,
  • umiejętność obsługi komputera (program MS Office i programy specjalistyczne).
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę,
  • wynagrodzenie 3 500 zł brutto/miesiąc - podstawa + do 15% premii,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Obowiązki:dozór i obsługa eksploatacyjna zakładowej oczyszczalni ścieków,
utrzymanie prawidłowych warunków pracy dla osadu czynnego, badanie jakości ścieków oczyszczonych poprzez wykonanie analiz pobranych próbek,
analiza uzyskanych wyników i samodzielne podejmowanie koniecznych działań zapobiegawczych,
monitorowanie pracy zainstalowanych urządzeń w oczyszczalni, dokonywanie ich konserwacji zgodnie z DTR,
prowadzenie zapisów w książce eksploatacji oczyszczalni zgodnie z obowiązującą procedurą.

Wymagania:wykształcenie minimum średnie techniczne o profilu wod.-kan., lub elektrycznym,
umiejętność pracy w zespole,
pozytywna energia, zapał i entuzjazm w działaniu,
gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
ważne badania sanitarno-epidemiologiczne mile widziane,
umiejętność obsługi komputera (program MS Office i programy specjalistyczne).

Oferujemy:zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę,
wynagrodzenie 3 500 zł brutto/miesiąc - podstawa + do 15% premii,
możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.