BRANŻE
ID:281593

Operator maszyn suszarniczych (m/k)

Numer referencyjny: a0tbI000002Prb3QAC

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Bramki

Data publikacji: 2024-05-10

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:
  • bieżąca obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład linii produkcyjnych,
  • kontrolowanie procesu produkcyjnego (dbałość o parametry),
  • regulowanie, naprawa i konserwacja poszczególnych, podstawowych mechanizmów linii produkcyjnej,
  • współpraca z działem utrzymania ruchu,
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej i rozliczeń produkcji,
  • kontrola jakości produktu,
  • organizacja pracy kilkuosobowej załogi.

Wymagania:
  • umiejętności techniczne (zmysł techniczny pozwalający zrozumieć pracę maszyny, opanować obsługę urządzeń, właściwie zareagować na awarię, rozwiązać problem techniczny),
  • umiejętność obsługi linii produkcyjnej np. jako Operator,
  • doświadczenie w ustawianiu maszyn oraz przeprowadzaniu drobnych remontów i przeglądów zgodnie z wyznaczonymi planami,
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej,
  • wykształcenie średnie.

Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat w trybie jednozmianowym poza sezonem produkcyjnym (od stycznia do czerwca) oraz w trybie zmianowym w sezonie produkcyjnym (od lipca do grudnia),
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, bony świąteczne, zniżki na firmowe produkty,
  • szkolenia wdrożeniowe,
  • możliwość rozwoju w stabilnej i szybko rozwijającej się polskiej, rodzinnej firmie, z przyjazną kulturą organizacyjną.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Zadania:

bieżąca obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład linii produkcyjnych,
kontrolowanie procesu produkcyjnego (dbałość o parametry),
regulowanie, naprawa i konserwacja poszczególnych, podstawowych mechanizmów linii produkcyjnej,
współpraca z działem utrzymania ruchu,
prowadzenie dokumentacji produkcyjnej i rozliczeń produkcji,
kontrola jakości produktu,
organizacja pracy kilkuosobowej załogi.

Wymagania:

umiejętności techniczne (zmysł techniczny pozwalający zrozumieć pracę maszyny, opanować obsługę urządzeń, właściwie zareagować na awarię, rozwiązać problem techniczny),
umiejętność obsługi linii produkcyjnej np. jako Operator,
doświadczenie w ustawianiu maszyn oraz przeprowadzaniu drobnych remontów i przeglądów zgodnie z wyznaczonymi planami,
gotowość do podjęcia pracy zmianowej,
wykształcenie średnie.

Oferujemy:

umowę o pracę na pełny etat w trybie jednozmianowym poza sezonem produkcyjnym (od stycznia do czerwca) oraz w trybie zmianowym w sezonie produkcyjnym (od lipca do grudnia),
pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, bony świąteczne, zniżki na firmowe produkty,
szkolenia wdrożeniowe,
możliwość rozwoju w stabilnej i szybko rozwijającej się polskiej, rodzinnej firmie, z przyjazną kulturą organizacyjną.