BRANŻE
ID:280761

Operator maszyn CNC (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000009OM7JQAW

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Świdnica

Data publikacji: 2024-03-05

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Główne zadania na stanowisku pracy:
  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie (CNC),
  • kontrola wyrobu zgodnie z Planem Kontroli,
  • sterowanie procesem zgodnie z zasadą SPC (Statystyczna Kontrola Procesu),
  • obsługa narzędzi pomiarowych właściwych dla stanowiska, produktu i operacji,
  • przestrzeganie zasad bhp, ppoż. i ochrony środowiska obowiązujących w miejscu pracy,
  • staranna realizacja powierzonych zadań.

Nasze wymagania:
  • wykształcenie: minimum zawodowe, preferowane w zakresie tokarstwa, szlifierstwa, frezerstwa, obróbki skrawaniem,
  • doświadczenie zawodowe: preferowana obsługa maszyn CNC,
  • znajomość rysunku technicznego.

To oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • wysoką premię miesięczną,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat bezpośrednio z firmą naszego Klienta,
  • możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego,
  • liczne benefity pozapłacowe,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do nauki języków obcych,
  • dodatkowe świadczenia socjalne.

obsługa maszyn sterowanych numerycznie (CNC),
kontrola wyrobu zgodnie z Planem Kontroli,
sterowanie procesem zgodnie z zasadą SPC (Statystyczna Kontrola Procesu),
obsługa narzędzi pomiarowych właściwych dla stanowiska, produktu i operacji,
przestrzeganie zasad bhp, ppoż. i ochrony środowiska obowiązujących w miejscu pracy,
staranna realizacja powierzonych zadań.

wykształcenie: minimum zawodowe, preferowane w zakresie tokarstwa, szlifierstwa, frezerstwa, obróbki skrawaniem,
doświadczenie zawodowe: preferowana obsługa maszyn CNC,
znajomość rysunku technicznego.

atrakcyjne wynagrodzenie,
wysoką premię miesięczną,
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat bezpośrednio z firmą naszego Klienta,
możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego,
liczne benefity pozapłacowe,
prywatną opiekę medyczną,
dofinansowanie do nauki języków obcych,
dodatkowe świadczenia socjalne.