BRANŻE
ID:250327

Obsługa chatu na stronie internetowej

Praca na czacie pozwoli Ci na:
  • Zdobycie doświadczenia w obsłudze klienta indywidualnego i biznesowego
  • Rozwinięcie umiejętności interpersonalnych i sprzedażowych
  • Połączenie pracy ze szkołą i swoimi zainteresowaniami

Zakres obowiązków:
  • Doradztwo i sprzedaż oferty sklepu internetowego u jednego z największych operatorów telefonii komórkowej
  • Budowanie pozytywnej relacji z klientem poprzez czat
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych

Wymagania:
  • Status ucznia lub studenta
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość gramatyki i ortografii
  • Chęć nawiązania dłuższej współpracy

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie (podstawa godzinowa + premia sprzedażowa)
  • Szkolenie wstępne zakończone certyfikatem uKnow
  • Dołączenie do zgranego i młodego zespołu
  • Konkursy i spotkania integracyjne
Pracę w centrum miasta

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie poniżej swojej aplikacji!

Miejsce: Wrocław