BRANŻE
ID:251738

Monter okien - Holandia

Numer referencyjny: a0t4H00000kniB0QAI

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Holandia

Data publikacji: 2020-03-05

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca za granicą

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
  • samodzielna praca nad częścią procesu produkcji ram okiennych i drzwi, np. ręczne dopasowywanie okuć do uchylania i obracania drzwi oraz okien na podstawie instrukcji, zakładanie korb, regulacja zawiasów i zamków,
  • przygotowanie elementów tokarskich i uzupełnienie zapasów,
  • wykańczanie wyprodukowanych ram, kontrola jakości oraz przygotowanie produktów do transportu.
Wymagania:
  • 5 lat doświadczenia w montażu okien, doświadczenie w pracy z PCV,
  • znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego w stopniu bardzo dobrym (B1),
  • CV należy przesłać w języku angielskim lub niemieckim, inne CV nie będą rozpatrywane,
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód na terenie Holandii,
  • mile widziany własny kask i obuwie ze stalowym noskiem.
Oferujemy:
  • holenderską umowę o pracę,
  • pracę na stałe, przez cały rok,
  • bezpłatne zakwaterowanie (bungalow lub apartament ze wspólną kuchnią i łazienką, maksymalnie 35 km od miejsca pracy),
  • wynagrodzenie w wysokości 475 - 525 euro netto tygodniowo,
  • opiekę koordynatora.

Obowiązki:samodzielna praca nad częścią procesu produkcji ram okiennych i drzwi, np. ręczne dopasowywanie okuć do uchylania i obracania drzwi oraz okien na podstawie instrukcji, zakładanie korb, regulacja zawiasów i zamków,
przygotowanie elementów tokarskich i uzupełnienie zapasów,
wykańczanie wyprodukowanych ram, kontrola jakości oraz przygotowanie produktów do transportu.

Wymagania: 5 lat doświadczenia w montażu okien, doświadczenie w pracy z PCV,
znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego w stopniu bardzo dobrym (B1),
CV należy przesłać w języku angielskim lub niemieckim, inne CV nie będą rozpatrywane,
prawo jazdy kat. B i własny samochód na terenie Holandii,
mile widziany własny kask i obuwie ze stalowym noskiem.

Oferujemy:holenderską umowę o pracę,
pracę na stałe, przez cały rok,
bezpłatne zakwaterowanie (bungalow lub apartament ze wspólną kuchnią i łazienką, maksymalnie 35 km od miejsca pracy),
wynagrodzenie w wysokości 475 - 525 euro netto tygodniowo,
opiekę koordynatora.