BRANŻE
ID:281161

Młodszy specjalista ds. zakupów (m/k)

Numer referencyjny: a0tbI0000014HhsQAE

Aktualnie dla naszego Klienta, jednego z najbardziej rozpoznawalnych firm produkcyjnych w Świdniku, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie procesu zakupowego zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
  • zarządzanie istniejącymi umowami,
  • rozwiązywanie problemów transakcyjnych,
  • zapewnienie prawidłowego działania łańcucha dostaw w celu zapewnienia ciągłości produkcji,
  • realizacja KPI ustalanych przez biznes,
  • bieżąca współpraca z klientem wewnętrznym oraz dostawcami.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne),
  • mile widziane półroczne doświadczenie w dziale zakupów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office (szczególnie Excel).

Oferujemy:
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie w Świdniku,
  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat, (okres 18 miesięcy),
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • liczne benefity: pakiet sportowy, zdrowotny, dodatkowe ubezpieczenia.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.

Szczegółowe informacje pod numerem: 539 936 022.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

prowadzenie procesu zakupowego zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
zarządzanie istniejącymi umowami,
rozwiązywanie problemów transakcyjnych,
zapewnienie prawidłowego działania łańcucha dostaw w celu zapewnienia ciągłości produkcji,
realizacja KPI ustalanych przez biznes,
bieżąca współpraca z klientem wewnętrznym oraz dostawcami.

Wymagania:

wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne),
mile widziane półroczne doświadczenie w dziale zakupów,
znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office (szczególnie Excel).

Oferujemy:

możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie w Świdniku,
umowę o pracę tymczasową na pełen etat, (okres 18 miesięcy),
atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
liczne benefity: pakiet sportowy, zdrowotny, dodatkowe ubezpieczenia.