BRANŻE
ID:278905

Mistrz utrzymania ruchu (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000009MgfzQAC

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się projektowaniem oraz sprzedażą indywidualnych projektów budynków: mieszkalnych, usługowych, gospodarczych, hali oraz garaży, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • koordynowanie pracy podległego zespołu osób w dziale utrzymania ruchu (wyznaczanie zadań, rozliczanie z postępów realizacji zadań, motywowanie zespołu itp.),
  • utrzymanie wyposażenia technicznego zgodnie z wymaganiami systemów bezpieczeństwa i jakości,
  • nadzorowanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń,
  • koordynacja prac podczas instalacji maszyn,
  • doradztwo pracownikom działu utrzymania ruchu w zakresie prowadzonych napraw, prowadzenie działań prewencyjnych w zakresie utrzymania ruchu maszyn zgodnie z zaleceniami producentów oraz ich planami prewencyjnymi (w tym również aktywny udział w budowanie systemu działań i planów zapobiegających awariom),
  • wprowadzanie usprawnień zwiększających efektywność produkcji.

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne - mile widziane z zakresu mechaniki i budowy maszyn, mechatroniki, automatyki,
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu, w firmie produkcyjnej,
  • znajomość sterowników PLC,
  • uprawnienia SEP,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych,
  • doświadczenie w zarządzaniu grupą osób ( delegowanie zadań i koordynowanie pracy),
  • znajomość układów sterowania maszyn, sterowników, serwonapędów oraz czytania dokumentacji technicznej,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zapewniającym swobodną komunikację w mowie i piśmie.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia i duże możliwości negocjacyjne,
  • pracę w globalnej firmie z dużymi możliwościami rozwoju,
  • bardzo dobrą atmosferę i wsparcie menadżerów,
  • miejsce pracy: Jędrzejów.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

koordynowanie pracy podległego zespołu osób w dziale utrzymania ruchu (wyznaczanie zadań, rozliczanie z postępów realizacji zadań, motywowanie zespołu itp.),
utrzymanie wyposażenia technicznego zgodnie z wymaganiami systemów bezpieczeństwa i jakości,
nadzorowanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń,
koordynacja prac podczas instalacji maszyn,
doradztwo pracownikom działu utrzymania ruchu w zakresie prowadzonych napraw, prowadzenie działań prewencyjnych w zakresie utrzymania ruchu maszyn zgodnie z zaleceniami producentów oraz ich planami prewencyjnymi (w tym również aktywny udział w budowanie systemu działań i planów zapobiegających awariom),
wprowadzanie usprawnień zwiększających efektywność produkcji.

Wymagania:

wykształcenie techniczne - mile widziane z zakresu mechaniki i budowy maszyn, mechatroniki, automatyki,
doświadczenie w dziale utrzymania ruchu, w firmie produkcyjnej,
znajomość sterowników PLC,
uprawnienia SEP,
umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych,
doświadczenie w zarządzaniu grupą osób ( delegowanie zadań i koordynowanie pracy),
znajomość układów sterowania maszyn, sterowników, serwonapędów oraz czytania dokumentacji technicznej,
gotowość do pracy w systemie zmianowym,
znajomość języka angielskiego w stopniu zapewniającym swobodną komunikację w mowie i piśmie.

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy na podstawie umowy o pracę,
atrakcyjne warunki wynagrodzenia i duże możliwości negocjacyjne,
pracę w globalnej firmie z dużymi możliwościami rozwoju,
bardzo dobrą atmosferę i wsparcie menadżerów,
miejsce pracy: Jędrzejów.