BRANŻE
ID:259930

Mechanik (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000000ANdrQAG

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, Polska

Obowiązki:
  • wykonywanie czynności określonych w programie planowej technicznej obsługi zapobiegawczej maszyn i urządzeń,
  • w przypadku awarii niezwłocznie interweniowanie w celu jej eliminacji,
  • obserwacja pracy maszyn i urządzeń w ciągu technologicznym, oraz wykonywanie czynności zapobiegawczych,
  • utrzymanie odpowiedniego zapasu części zamiennych,
  • przestrzeganie standardów zakładowych,
  • podejmowanie aktywności z zakresu poprawy jakości użytkowanych maszyn i urządzeń.
Wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu /produkcji,
  • min. średnie wykształcenie techniczne,
  • dyspozycyjność - praca w systemie zmianowym,
  • umiejętność pracy w warunkach stresowych i pod presją czasu,
  • gotowość i motywacja do podejmowania ciągłych wyzwań,
  • umiejętność rozwiązywania problemów w dynamicznie zmieniającym się środowisku,
  • samodzielność w działaniu oraz innowacyjność.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • pakiet szkoleniowy, możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy,
  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym pełnym wyzwań zawodowych.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:wykonywanie czynności określonych w programie planowej technicznej obsługi zapobiegawczej maszyn i urządzeń,
w przypadku awarii niezwłocznie interweniowanie w celu jej eliminacji,
obserwacja pracy maszyn i urządzeń w ciągu technologicznym, oraz wykonywanie czynności zapobiegawczych,
utrzymanie odpowiedniego zapasu części zamiennych,
przestrzeganie standardów zakładowych,
podejmowanie aktywności z zakresu poprawy jakości użytkowanych maszyn i urządzeń.

Wymagania:kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu /produkcji,
min. średnie wykształcenie techniczne,
dyspozycyjność - praca w systemie zmianowym,
umiejętność pracy w warunkach stresowych i pod presją czasu,
gotowość i motywacja do podejmowania ciągłych wyzwań,
umiejętność rozwiązywania problemów w dynamicznie zmieniającym się środowisku,
samodzielność w działaniu oraz innowacyjność.

Oferujemy:umowę o pracę,
konkurencyjne wynagrodzenie,
pakiet szkoleniowy, możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy,
pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym pełnym wyzwań zawodowych.