BRANŻE
ID:253881

Mechanik / Operator maszyn (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000sNfnAQAS

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne, Poznań, Rokietnica

Obowiązki:
  • konserwacja maszyn produkcyjnych,
  • diagnozowanie usterek i wykonywanie prostych napraw,
  • realizacja planów produkcyjnych,
  • utrzymywanie wskaźników jakościowych.
Wymagania:
  • doświadczenie w firmach produkcyjnych lub warsztatach samochodowych,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • wiedza z zakresu zagadnień mechanicznych,
  • chęć pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie dopasowane do umiejętności,
  • atrakcyjne dodatki i premie do wynagrodzenia zasadniczego,
  • 13 pensja,
  • dodatkowe dni wolne w Wigilię oraz Sylwestra,
  • benefity: dopłaty do wyżywienia na stołówce, dostęp do lekarza w miejscu pracy, karta medyczna i sportowa na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do wypoczynku, programy dla osób 50+ oraz dla młodych rodziców, codziennie świeże owoce,
  • bezpłatny transport z miejscowości: Kościan, Szamotuły, Poznań
Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Agencja zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o., nr cert. 136.

Obowiązki:konserwacja maszyn produkcyjnych,
diagnozowanie usterek i wykonywanie prostych napraw,
realizacja planów produkcyjnych,
utrzymywanie wskaźników jakościowych.

Wymagania:doświadczenie w firmach produkcyjnych lub warsztatach samochodowych,
umiejętność czytania rysunków technicznych,
wiedza z zakresu zagadnień mechanicznych,
chęć pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
wynagrodzenie dopasowane do umiejętności,
atrakcyjne dodatki i premie do wynagrodzenia zasadniczego,
13 pensja,
dodatkowe dni wolne w Wigilię oraz Sylwestra,
benefity: dopłaty do wyżywienia na stołówce, dostęp do lekarza w miejscu pracy, karta medyczna i sportowa na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do wypoczynku, programy dla osób 50+ oraz dla młodych rodziców, codziennie świeże owoce,
bezpłatny transport z miejscowości: Kościan, Szamotuły, Poznań