BRANŻE
ID:280984

Księgowa/Księgowy

Numer referencyjny: a0tbI000000TNndQAG

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:
  • koordynowanie całego obszaru księgowego w firmie produkcyjnej (z wyjątkiem sald),
  • raportowanie do przełożonego w języku angielskim.

Wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenie w księgowości w firmie produkcyjnej,
  • dobra znajomość polskich przepisów księgowych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do podjęcia pracy stacjonarnej.

Mile widziana:
  • znajomość Microsoft D365/ Axapta/ Navision.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwości rozwoju.

Miejsce pracy: Włocławek.

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Zadania:

koordynowanie całego obszaru księgowego w firmie produkcyjnej (z wyjątkiem sald),
raportowanie do przełożonego w języku angielskim.

Wymagania:

kilkuletnie doświadczenie w księgowości w firmie produkcyjnej,
dobra znajomość polskich przepisów księgowych,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
gotowość do podjęcia pracy stacjonarnej.

znajomość Microsoft D365/ Axapta/ Navision.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
możliwości rozwoju.