BRANŻE
ID:244996

Kontroler finansowy (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000ZtnHkQAJ

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Bolesławiec, Lubań, Zgorzelec

Data publikacji: 2019-01-28

Branża: Finanse / Ekonomia

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
  • nadzór i koordynacja procesu budżetowania (w tym analiza kosztów oraz analiza stanu zatrudnienia),
  • monitorowanie oraz koordynowanie od strony finansowej inicjatyw mających wpływ na koszty działania biznesu,
  • przekazywanie cyklicznych informacji dotyczących ponoszonych kosztów, zgodnie ze standardami rachunkowości zarządczej,
  • koordynacja procesu zamknięcia miesiąca w powierzonym obszarze,
  • przygotowywanie alokacji kosztów na jednostki,
  • analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe w obszarze finansów,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wiedza z obszaru analizy finansowej,
  • wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość MS Excel,
  • samodzielność w realizacji zadań, dokładność i rzetelność.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, składające się ze stawki podstawowej + premii miesięcznych (za wyniki operacyjne) + premii kwartalnych,
  • refundacja kosztów dojazdu (powyżej 10 km),
  • pracę w przyjaznym, zgranym zespole profesjonalistów,
  • rozwojowe, pełne wyzwań stanowisko pracy,
  • szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne,
  • pakiet benefitów, w którego skład wchodzą: prywatna opieka medyczna (Medicover) oraz karta Multisport.

Obowiązki:nadzór i koordynacja procesu budżetowania (w tym analiza kosztów oraz analiza stanu zatrudnienia),
monitorowanie oraz koordynowanie od strony finansowej inicjatyw mających wpływ na koszty działania biznesu,
przekazywanie cyklicznych informacji dotyczących ponoszonych kosztów, zgodnie ze standardami rachunkowości zarządczej,
koordynacja procesu zamknięcia miesiąca w powierzonym obszarze,
przygotowywanie alokacji kosztów na jednostki,
analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji.

Wymagania:wykształcenie wyższe w obszarze finansów,
doświadczenia na podobnym stanowisku,
wiedza z obszaru analizy finansowej,
wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej,
znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia,
umiejętność pracy w zespole,
dobra znajomość MS Excel,
samodzielność w realizacji zadań, dokładność i rzetelność.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
atrakcyjne wynagrodzenie, składające się ze stawki podstawowej + premii miesięcznych (za wyniki operacyjne) + premii kwartalnych,
refundacja kosztów dojazdu (powyżej 10 km),
pracę w przyjaznym, zgranym zespole profesjonalistów,
rozwojowe, pełne wyzwań stanowisko pracy,
szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne,
pakiet benefitów, w którego skład wchodzą: prywatna opieka medyczna (Medicover) oraz karta Multisport.