BRANŻE
ID:250251

Konsultant telefoniczny (Call Center) z j. angielskim

Jesteśmy grupą spółek CCIG Group - jednej z największych i najbardziej kluczowych grup call center w Polsce. Pracujemy w 13 oddziałach na terenie całego kraju. W związku z dynamicznym rozwojem działu Multilingual i poszukujemy pracowników do oddziału warszawskiego na stanowisko: Konsultant Telefoniczny z językiem angielskim!

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym,
- odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania,
- skrupulatność i dbałość o szczegóły.

Twoje zadania:
- telefoniczna obsługa klienta,
- badania marketingowe,
- kampanie informacyjne.

Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę za każdą godzinę + system prowizyjny
- elastyczne godziny pracy,
- pełny pakiet wdrożeniowy,
- rozwojową pracę w młodym zespole,
- możliwość awansu i rozwoju w strukturach CCIG Group,
- pracę w międzynarodowym środowisku- świeże owoce w każdy czwartek, rozmowy na różne tematy w 15 językach w sali relaksu :)

Miejsce:Warszawa