BRANŻE
ID:281192

Blacharz (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000009O2m1QAC

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Nowa Wieś Wrocławska

Data publikacji: 2024-04-04

Branża: Serwis / Technika / Montaż

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta, generalnego przedstawiciela światowego producenta naczep firmy Schmitz Cargobull, poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
  • naprawy blacharskie zabudów chłodniczych,
  • naprawy blacharskie nadwozi oraz podwozi pojazdów ciężarowych,
  • naprawa wgnieceń, uszkodzeń,
  • wymiana uszkodzonych części,
  • dbałość o utrzymanie wysokiej jakości wykonywanych prac.

Wymagania:
  • znajomość technologii napraw blacharskich,
  • doświadczenie w naprawach blacharskich pojazdów,
  • mile widziane doświadczenie w naprawach pojazdów ciężarowych i autobusów,
  • mile widziane doświadczenie w naprawach zabudów chłodniczych,
  • mile widziane uprawnienia spawalnicze,
  • czynne prawo jazdy kat. B (mile widziane C+E),
  • inicjatywa w działaniu.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w systemie 1-zmianowym (8.00-16.00),
  • świadczenia ZFŚS,
  • dostęp do pakietów sportowych,
  • preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:

naprawy blacharskie zabudów chłodniczych,
naprawy blacharskie nadwozi oraz podwozi pojazdów ciężarowych,
naprawa wgnieceń, uszkodzeń,
wymiana uszkodzonych części,
dbałość o utrzymanie wysokiej jakości wykonywanych prac.

Wymagania:

znajomość technologii napraw blacharskich,
doświadczenie w naprawach blacharskich pojazdów,
mile widziane doświadczenie w naprawach pojazdów ciężarowych i autobusów,
mile widziane doświadczenie w naprawach zabudów chłodniczych,
mile widziane uprawnienia spawalnicze,
czynne prawo jazdy kat. B (mile widziane C+E),
inicjatywa w działaniu.

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
pracę w systemie 1-zmianowym (8.00-16.00),
świadczenia ZFŚS,
dostęp do pakietów sportowych,
preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie.