BRANŻE
ID:279359

Automatyk programista (k/m)

Numer referencyjny: a0t6N000009LwnqQAC

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Stara Iwiczna

Data publikacji: 2023-11-28

Branża: Elektronika / Energetyka, Serwis / Technika / Montaż

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • uruchamianie urządzeń (myjni) u klienta - praca w systemie delegacyjnym na terenie całej Polski,
  • tworzenie dokumentacji - schematów elektrycznych,
  • programowanie sterowników PLC ( Siemens),
  • tworzenie wizualizacji (HMI, SCADA),
  • tworzenie dokumentacji DTR, instrukcji obsługi.

Wymagania:
  • znajomość elektryki, mechaniki, hydrauliki, pneumatyki,
  • zaawansowana znajomość sterowników Simens,
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • gotowość do kilkudniowych wyjazdów na terenie Polski,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Automatyka / Programisty.
  • prawo jazdy kat. B,
  • uprawnienia SEP do 1kV, uprawnienia pomiarowe.

Oferujemy:
  • umowę o pracę lub B2B,
  • wynagrodzenie 9 500 - 16 000 zł brutto + diety, zakwaterowanie oraz wyżywienie podczas wyjazdów,
  • pakiet benefitów: paczki świąteczne, dofinansowanie wypoczynku, prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, uprawnienia),
  • wsparcie zespołu i przyjazną atmosferę pracy,
  • służbowy samochód, telefon.

Miejsce pracy: Piaseczno / Stara Iwiczna
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

uruchamianie urządzeń (myjni) u klienta - praca w systemie delegacyjnym na terenie całej Polski,
tworzenie dokumentacji - schematów elektrycznych,
programowanie sterowników PLC ( Siemens),
tworzenie wizualizacji (HMI, SCADA),
tworzenie dokumentacji DTR, instrukcji obsługi.

Wymagania:

znajomość elektryki, mechaniki, hydrauliki, pneumatyki,
zaawansowana znajomość sterowników Simens,
umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
gotowość do kilkudniowych wyjazdów na terenie Polski,
doświadczenie w pracy na stanowisku Automatyka / Programisty.
prawo jazdy kat. B,
uprawnienia SEP do 1kV, uprawnienia pomiarowe.

Oferujemy:

umowę o pracę lub B2B,
wynagrodzenie 9 500 - 16 000 zł brutto + diety, zakwaterowanie oraz wyżywienie podczas wyjazdów,
pakiet benefitów: paczki świąteczne, dofinansowanie wypoczynku, prywatną opiekę medyczną,
możliwość częściowej pracy zdalnej,
możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, uprawnienia),
wsparcie zespołu i przyjazną atmosferę pracy,
służbowy samochód, telefon.