BRANŻE
ID:281102

Automatyk UR (k/m)

Numer referencyjny: a0tbI000000noqEQAQ

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Teresin

Data publikacji: 2024-03-27

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy produkującej opakowania, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • naprawa, konserwacja maszyn i urządzeń,
  • wymiana oraz naprawa podzespołów elektronicznych i automatyki,
  • podłączanie szaf sterowniczych,
  • współpraca z zewnętrznymi serwisami technicznymi.

Oczekujemy:
  • doświadczenie (min. 1 rok) oraz praktyczna wiedza z zakresu napraw i eksploatacji maszyn i urządzeń,
  • podstawowa znajomość sterowników PLC,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmian w 4 brygadówce.

Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • wynagrodzenie 7000 zł - 10000 zł brutto - uzależnione od umiejętności oraz doświadczenia,
  • system premiowy oraz pakiet benefitów pracowniczych - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, prezenty okolicznościowe, szkolenia podnoszące kwalifikacje.

naprawa, konserwacja maszyn i urządzeń,
wymiana oraz naprawa podzespołów elektronicznych i automatyki,
podłączanie szaf sterowniczych,
współpraca z zewnętrznymi serwisami technicznymi.

Oczekujemy:

doświadczenie (min. 1 rok) oraz praktyczna wiedza z zakresu napraw i eksploatacji maszyn i urządzeń,
podstawowa znajomość sterowników PLC,
umiejętność czytania schematów elektrycznych,
uprawnienia SEP do 1 kV,
gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmian w 4 brygadówce.

Oferujemy:

umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
wynagrodzenie 7000 zł - 10000 zł brutto - uzależnione od umiejętności oraz doświadczenia,
system premiowy oraz pakiet benefitów pracowniczych - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, prezenty okolicznościowe, szkolenia podnoszące kwalifikacje.