BRANŻE
ID:242446

Asystent projektanta konstrukcji budowlanych

Jesteśmy biurem projektowym z Wrocławia. Poszukujemy kandydatów na stanowiska
Asystent projektanta
konstrukcji budowlanych.

Opis stanowiska:
  • Asystent projektanta konstrukcji przy sporządzaniu dokumentacji wykonawczej
  • Praca w wymiarze pełnego etatu.

Wymagania:
  • umiejętność kreślenia CAD,
  • znajomości języka niemieckiego na poziomie min średnim,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu Allplan,
  • wykształcenie kierunkowe (także studenci zaoczni).

Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • pracę przy międzynarodowych projektach,
  • elastyczny czas pracy

Aplikacje proszę składać na adres
info@probau.com.pl" rel="nofollow"

Jesteśmy biurem projektowym z Wrocławia. Poszukujemy kandydatów na stanowiska asystent projektanta konstrukcji budowlanych.