BRANŻE
ID:235244

Zbieracz zamowien

Opis firmy:

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zbieracz zamowień
Miejsce pracy:Alphen aan den Rijn
    Kraj: Holandia
    Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

Nasz klient to jeden z największych supermarketów w Holandii.
Obecnie posiada on 60 placówek w Północnej Holandii, Utrecht, Brabant i Geldermalsen.
Centrum usług i centrum dystrybucji znajdują się w Alphen aan den Rijn.
Pracujesz na pięciu różnych działach:
Żywność oraz produkty oraz inne produkty, nabiał, warzywa i owoce, mrożonki i piekarnia.

WARUNKI ZATRUDNIENIA
  • gwarantujemy dojazd i zakwaterowanie!
  • umowa na warunkach holenderskich obejmująca dodatki i świadczenia
  • stałe godziny pracy
  • premia przyznawana na podstawie wyników i dziennej normy
  • możliwość pracy w weekendy
  • pakiet pracowniczy ( zakwaterowanie, dojazd do/z pracy, ubezpieczenie)
  • możliwe wyjazdy w parach i ze znajomymi
WYMAGANIA
  • Nie musisz znać języka
  • Doświadczenie jako Order picker jest bardzo mile widziane
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do pracy na dłużej

Jako order picker będziesz wykonywał rożne zadania, a miedzy innymi:
  • Załadunek i rozładunek ciężarówek
  • Zbieranie zamówień
  • Sortowanie i układanie skrzynek
  • Sprzątanie magazynu
  • Przygotowywanie zamówień do wysyłki