BRANŻE
ID:221817

Technik ds. Laboratorium i Zwolnień

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy?

Chcesz pracować w międzynarodowym koncernie spożywczym?

Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

w Oddziale Nestlé Purina w Nowej Wsi Wrocławskiej

Poznaj zakres obowiązków:
  • Wykonywanie analiz fizyko-chemicznych wody, surowców oraz produktów gotowych
  • Weryfikacja poprawności działania sprzętu laboratoryjnego i produkcyjnego
  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej
  • Zwalnianie surowców, półproduktów i produktów gotowych w systemie SAP
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego z obszaru chemia, technologia chemiczna (lub pokrewne)
  • Znajomości obsługi sprzętu laboratoryjnego
  • Umiejętności wykonywania analiz chemicznych (badania wody, analiza zawartości wody, białka i tłuszczów)
  • Znajomości zasad GLP i GMP
  • Precyzji i dokładności w pracy, komunikatywności
  • Samodzielności i dużego zaangażowania w pracę
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Sponsorowane ubezpieczenie na życie
  • Opiekę medyczną
  • Fundusz emerytalny
  • Dodatkowe korzyści zgodnie z polityką firmy

Zgłoszenia (CV) wraz ze wskazaniem nazwy stanowiska,
prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikuj pod ogłoszeniem

lub na adres pocztowy:

Nestle Polska S.A. Oddział Purina
Ul. Ryszarda Chomicza 11A
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
Z dopiskiem: Rekrutacja

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Technik Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

  • Praca jako technik w zintegrowanym zespole produkcyjnym
  • Przeprowadzanie profilaktycznych procedur konserwacji
  • Identyfikowanie i naprawianie usterek operacyjnych na terenie fabryki
  • Szkolenie operatorów w zakresie standardów czyszczenia, kontroli oraz smarowania
  • Planowanie oraz wykonywanie określonych projektów inżynieryjnych
  • Wykształcenia o profilu elektrycznym oraz umiejętności mechanicznych (minimum szkoła zawodowa)
  • Minimum 3 lat doświadczenia w obszarze technicznym (preferowany przemysł spożywczy, dóbr konsumpcyjnych lub samochodowy)
  • Doświadczenia w czynnościach konserwacyjnych, biorąc pod uwagę harmonogram produkcji oraz bezpieczeństwo ludzi i produktów
  • Doświadczenia w środowisku TPM
  • Znajomości technik planowania oraz wykonania konserwacji
  • Rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych oraz pracy zespołowej
  • Zdolności analitycznych w rozwiązywaniu problemów
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Uprawnień energetycznych
Mile widziane:
  • Znajomość SAP
  • Znajomość narzędzi do rozwiązywania problemów
  • Uprawnienia spawacza oraz doświadczenie w tym obszarze
  • Znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki (od 350 do 650 zł brutto)
  • Premię kwartalną w wysokości do 12%
  • Pierwsza umowa na czas określony, kolejna na czas nieokreślony