BRANŻE
ID:222286

Pracownicy sezonowi do obsługi pensjonatu w Bieszczadach

Numer referencyjny: Pensjoant Horb 2016

Opis firmy:

Management Partner Jarosław Pawliński prowadzi dwa pensjonaty w miejscowości Strzebowiska zwanej najpiękniejszą wsią Bieszczadów.

Więcej informacji: www.pensjonaty-bieszczady.pl

Opis stanowiska:

Poszukujemy 2 osób (PARA), które będą zajmować się bieżącą obsługą pensjonatu Horb (praca przeciętnie około 6 godzin dziennie na osobę).

Praca sezonowa od 01.04 / 15.04 do 30.11.2016 (termin rozpoczęcia pracy do ustalenia)

Osoby zatrudnione odpowiadać będą za przygotowywanie i wydawanie posiłków dla gości (głównie śniadania) oraz utrzymanie pensjonatu w czystości (sprzątanie, zmywanie, wymiana pościeli, pranie, maglowanie, koszenie trawników, inne prace porządkowe).

Pracownicy podlegać będzie Kierownikowi Zespołu Pensjonatów.

Oczekujemy:

  • miłego podejścia do Gości pensjonatu
  • solidności
  • dokładności
  • szybkości działania
  • umiejętności samodzielnego planowania swojej pracy
  • umiejętności przygotowania posiłków (głownie śniadania, inne posiłki - incydentalnie)
  • ważnej książeczki SANEPID
  • Doświadczenie w pracy w hotelu / restauracji z w Polsce lub za granicą będzie dodatkowym atutem!

Przyjmujemy zgłoszenia od par, przy czym dopuszczalne jest, że przez część okresu zatrudnienia, w okresie niższego sezonu (poza okresem 28.04 - 30.09) pracować okresowo będzie tylko jedna osoba.

Oferujemy:

  • Forma zatrudnienia do ustalenia.
  • Wynagrodzenie zależne od zakresu wykonywanej pracy - pomiędzy 2500 a 4500 zł netto - zależnie od miesiąca.
  • Bezpłatne zakwaterowanie!